Anna Lewandowska świętuje 2. urodziny swojego cateringu. Podaje liczby Anna Lewandowska świętuje 2. urodziny SuperMenu by Anna Lewandowska. Fot. Anna Lewandowska/LinkedIn

Anna Lewandowska świętuje 2. urodziny swojego cateringu. Podaje liczby

Autor: KG/horecatrends Data: 25 kwietnia 2022 08:25

Koncept od początku był dopięty na ostatni guzik, ale pandemia wywróciła świat do góry nogami. Mimo wszystko ruszyliśmy i udało nam się przez te 2 lata osiągnąć naprawdę świetne wyniki - wspomina start swojego cateringowego biznesu Anna Lewandowska.

Podaje, że SuperMenu by Anna Lewandowska zaczynało od 8 programów dietetycznych - teraz ma ich 17. W ciągu 2 lat firma wyprodukowała ponad 5 208 000 posiłków, a po rozszerzeniu dostaw jest obecna w ponad 3000 miejscowościach i 480 miastach.

Założyliśmy własne ekologiczne szklarnie, w których uprawiamy zioła, pyszne i zdrowe pomidorki i paprykę; Zdobyliśmy (jako pierwsi w Polsce!) Certyfikat ISO 22000 - który potwierdza naszą jakość; Zostaliśmy Zdrową Marką Roku - i to w dwóch edycjach! - wylicza Anna Lewandowska.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Informuje też, że firma SuperMenu by Anna Lewandowska zainicjowała akcję Pomoc Ukrainie (we współpracy z Polską Akcją Humanitarną) i zaprosiła do niej naszą konkurencję (w sumie do SuperMenu przyłączyło się 37 cateringów). Dzięki akcji przekazano prawie 30 000 pełnych posiłków dla uchodźców z Ukrainy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz