Partnerzy portalu
Bolt Food promuje roślinne dania Aplikacja Bolt Food dostarcza dania i zakupy z prawie 2000 restauracji i sklepów/ fot. mat. pras.

Bolt Food promuje roślinne dania

Autor: horecatrends.pl Data: 19 października 2021 12:12

W Bolt Food trwa Tydzień Roślinożerców, dlatego na wszystkie dania w kategorii obowiązuje 30% rabat.

By wypróbować propozycję, należy po uruchomieniu na smartfonie aplikacji Bolt Food kliknąć w nową kategorię Tydzień Roślinożerców i wybrać dania, które najbardziej nam odpowiadają.

Dieta roślinna promowana w Bolt Food

Wśród dostępnych potraw znajdują się zarówno wegetariańskie i wegańskie, z niezależnych lokali i popularnych sieci. Zostały one stworzone przez szefów kuchni specjalnie na tę okazję, by fani bezmięsnego odżywiania odkryli nowe smaki, natomiast amatorzy steka mogli podjąć wyzwanie Bolt Food – czy „zielone” smakuje lepiej.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Na wszystkich smakoszy czekają przysmaki - HOT BOLT DOG od Kiełba w Gębie czy Beef Beet Ramen od Vegan AF Ramen.

- Obserwując trendy w zamawianych potrawach postanowiliśmy dostosować ofertę do wymagań osób, których dieta opiera się na potrawach roślinnych. Jednocześnie wyróżnienie restauratorów, którzy dbają o środowisko naturalne jest dla nas niezwykle ważne, ponieważ wpisuje się w naszą długofalową strategię redukcji wpływu sektora transportowego na środowisko naturalne - podsumował start kampanii Michał Dubisz, Country Manager Bolt Food w Polsce.

Gdzie można skorzystać z promocji Bolt Food?

Promocja będzie obowiązywać przez tydzień i będzie dostępna w Warszawie i Krakowie. Szczegóły można znaleźć na blogu.

 W kwietniu 2020 roku aplikacja Bolt Food zadebiutowała w Warszawie, dziś działa w 4 polskich miastach, dostarcza dania i zakupy z prawie 2000 restauracji i sklepów, z ponad 50 kuchni świata.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz