×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Bolt Food świętuje 2. działalności w Polsce. Dla Warszawy i Krakowa ma urodzinowe, zielone dania
Użytkownicy Bolt Food uwielbiają kuchnię koreańską. Najczęściej zamawianym daniem w ciągu 2 lat działalności był Korean Fried Chicken. Fot. Materiały prasowe

Bolt Food świętuje 2. działalności w Polsce. Dla Warszawy i Krakowa ma urodzinowe, zielone dania

Autor: KG/horecatrends Data: 12 maja 2022 12:05

W ciągu dwóch lat działania Bolt Food, aby dostarczyć zamówione posiłki kurierzy objechali Ziemię dookoła ponad 330 tys. razy, pokonując łącznie ponad 13 mld km. Z  tej okazji na użytkowników w Warszawie i Krakowie czekają w aplikacji urodzinowe, zielone dania.

Platforma dostarczająca jedzenie obchodzi właśnie swoje drugie urodziny w Polsce. W tym czasie, najchętniej zamawianymi daniami były te z kuchni koreańskiej - aż 6 z TOP 10 zamawianych dań w aplikacji Bolt Food to właśnie potrawy z tej strony świata. Natomiast najpopularniejszym daniem, bijącym rekordy był Korean Fried Chicken.

Użytkownicy i użytkowniczki aplikacji Bolt Food, wierni byli określonym typom dań. W ciągu dwuletniej działalności platformy w Polsce, mieszkańcy Warszawy zjedli ponad 700 tys.  pizz, 640 tys. burgerów i 150 tys. Pad Thai. 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

W tym czasie kurierzy dowożący jedzenie, pokonali łącznie 13 miliardów kilometrów. Odległość ta równa się przejechaniu Warszawy z południa na północ ponad 448 milionów razy - czytamy w komunikacie prasowym.

Z okazji urodzin, w aplikacji Bolt Food na użytkowników czekają specjalne, zielone dania jak zielony ramen od Yatta Ramen, california premium z tatarem z tuńczyka od Sushiroll Bistro czy pizza Pulpetto Napoletano od Salsiccia Pizzeria Napoletana.

 Bolt Food obecne jest aktualnie ponad 70 miastach w 20 krajach Europy i Afryki, w tym  w 6 miastach w Polsce. Na całym świecie z aplikacji korzysta 6 milionów zarejestrowanych użytkowników i użytkowniczek, zamawiając potrawy z prawie 30 tys. restauracji. 

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz