×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Bolt Food wchodzi do Łodzi - w aplikacji jest 100 lokali z tego miasta
W Łodzi w aplikacji Bolt Food dostępnych jest 100 restauracji. Fot. Bolt Food

Bolt Food wchodzi do Łodzi - w aplikacji jest 100 lokali z tego miasta

Autor: Oprac. KG Data: 24 marca 2022 12:45 | Aktualizacja: 24 marca 2022 12:47

Bolt Food, platforma dostarczająca jedzenie od czwartku 24 marca jest dostępna dla mieszkanek i mieszkańców Łodzi. Przez najbliższy miesiąc w wielu restauracjach będą czekały zniżki na 30% na wszystkie propozycje w menu.

Aby zrealizować zamówienie z Bolt Food wystarczy pobrać aplikację na smartfon i dodać kartę płatniczą (dla użytkowniczek i użytkowników aplikacji Bolt ustawia się ona automatycznie). Następnie należy wyszukać ulubioną restaurację lub kategorię potraw i zaznaczyć w aplikacji wybrane dania - czytamy w komunikacie prasowym.

Przed potwierdzeniem usługi, w aplikacji pokazana zostanie cena i szacowany czas dostawy. Wszystkie dostawy Bolt Food realizowane są w sposób bezkontaktowy. W aplikacji, klientka lub klient może określić dokładną lokalizację, w której kurierka lub kurier ma zostawić zamówione jedzenie. Zamówienia są realizowane od godziny 10 do 23.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

W Łodzi w aplikacji dostępnych jest 100 restauracji. Kolejne lokale są regularnie dodawane do platformy. Łódź to już 6 miasto w Polsce, gdzie można zamawiać jedzenie przez Bolt Food i dołączyła do ponad 70 miast w 20 krajach Europy i Afryki. Z aplikacji korzysta 6 mln zarejestrowanych użytkowniczek i użytkowników, zamawiając potrawy z prawie 30 tys. restauracji.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz