×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Bolt Market podsumowuje pierwszy rok działalności w Polsce. O ile powiększył swój asortyment?
Klienci robiący zakupy w Bolt Market mogą obecnie wybierać z asortymentu prawie 4 tys. produktów. Fot. Materiały prasowe

Bolt Market podsumowuje pierwszy rok działalności w Polsce. O ile powiększył swój asortyment?

Autor: Katarzyna Gubała Data: 20 grudnia 2022 12:20

Obecna w Warszawie sieć q-commerce Bolt Market podsumowuje pierwszy rok działalności na polskim rynku. W tym czasie sieć dark storów poszerzyła swoje portfolio przede wszystkim o kategorie artykułów świeżych, które stanowią obecnie ponad połowę sprzedaży.

Obecna w Warszawie sieć q-commerce Bolt Market świętuje właśnie pierwszy rok działalności na polskim rynku. W tym czasie poszerzyła swoje portfolio, rozbudowując przede wszystkim kategorie artykułów świeżych, które stanowią obecnie ponad połowę sprzedaży. Dzięki wychodzeniu naprzeciw codziennym potrzebom klienta średni koszyk zwiększył swoją wartość aż o 125% - czytamy w komunikacie prasowym.

 - Postawiliśmy na nieustanne inspirowanie naszych klientów nowymi trendami i produktami. Przeprowadziliśmy dogłębną analizę potrzeb konsumenckich, stawiając sobie za cel by niezbędne na co dzień artykuły, konsument mógł znaleźć w jednym miejscu. W oparciu o te dane, dodawaliśmy do oferty ponad 100 produktów tygodniowo - mówi Agnieszka Cymbała, Country Manager Bolt Market w Polsce.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Klienci robiący zakupy w Bolt Market mogą obecnie wybierać z asortymentu prawie 4 tys. produktów, z czego aż 100 artykułów jest z kategorii owoce i warzywa, włączając w to egzotyczne owoce lub obrane i gotowe do spożycia warzywa. 

Bolt Market rozbudował też m.in kategorię z artykułami dla dzieci o gry i zabawki kreatywne, kategorię z produktami dla zwierząt. W aplikacji kupić można także mniej oczywiste produkty jak np. płaszcz przeciwdeszczowy, trytytki, baterie czy żarówki.  

Sklepy Bolt Market dostępne są aktualnie dla użytkowników w Warszawie. Zakupy można zamawia się w aplikacji Bolt Food. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz