×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Burger Drwala sparaliżował zamówienia z innych restauracji? Pyszne.pl odpowiada!
Zainteresowanie Burgerem Drwala z McDonlad's przyblokowało inne restauracje na Pyszne.pl - twierdzi money.pl

Burger Drwala sparaliżował zamówienia z innych restauracji? Pyszne.pl odpowiada!

Autor: money.pl Data: 29 listopada 2021 19:50 | Aktualizacja: 01 grudnia 2021 09:59

Zainteresowanie Burgerem Drwala z McDonlad's przyblokowało inne restauracje na Pyszne.pl - twierdzi money.pl.

Burger Drwala na Pyszne.pl

Money.pl opisuje przypadek pana Marcina, który od lat prowadzi restaurację Smak w ścisłym centrum Krakowa. Restaurator współpracuje między innymi z serwisem Pyszne.pl. Jakież było jego zdziwienie, gdy pracująca w restauracji kelnerka pod koniec środowej zmiany przekazała, że tego dnia knajpa nie miała żadnego zamówienia złożonego przez serwis. Pan Marcin chwycił za telefon i zadzwonił na infolinie platformy.

 "Dziś McDonald’s wprowadził nową kanapkę do oferty. Z powodu ogromnego zainteresowania i brakiem kierowców wyłączyliśmy obsługę innych restauracji" – przekazała konsultantka w rozmowie.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Oświadczenie Pyszne.pl

– Dostawy realizowane przez kurierów Pyszne.pl dotyczą około 10% wszystkich zamówień. W przypadku, gdy z powodu zbyt dużej liczby zamówień wszyscy kurierzy Pyszne.pl są zajęci, możliwość zamówienia dań z restauracji z danego obszaru jest czasowo ograniczona po to, żeby dostawy przebiegały płynnie. Opisana sytuacja dotyczyła około 5% wszystkich zamówień z dnia, w którym wprowadzono Kanapkę Drwala. Bazując na danych z poprzedniego roku, również i w tym oczekiwaliśmy wysokiej popularności Kanapki. W dniu jej wprowadzenia na ulice wyjechała więcej niż standardowa liczba dostawców. Zainteresowanie daniem przerosło jednak wszelkie oczekiwania, co spowodowało czasową niedostępność kurierów do realizacji później napływających zleceń. Taka możliwość jest uwzględniona w warunkach umowy z naszymi restauracjami partnerskimi. Wyciągnęliśmy wnioski z zaistniałej sytuacji i obiecujemy, że w przyszłym roku będziemy lepiej przygotowani –  podało biuro prasowe Pyszne.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz