×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Burger Drwala w promocji z Glovo
Glovo oferuje użytkownikom specjalną promocję – darmową dostawę z kodem DRWAL

Burger Drwala w promocji z Glovo

Autor: AW Data: 15 stycznia 2022 09:49 | Aktualizacja: 17 stycznia 2022 10:30

Burger Drwala wkroczył do McDonald's ze specjalną sezonową ofertą. Glovo oferuje użytkownikom darmową dostawę z kodem DRWAL.

Burger Drwala 2022. Co to jest?

Burger Drwala to kultowa pozycja w zimowym menu McDonald’s. Sercem kanapki jest dodatkowy kotlet serowy, który w połączeniu z bekonem, dedykowanym sosem i świeżymi dodatkami tworzy pełną wyjątkowego smaku kompozycję.

W odsłonie 2022 w menu poza kanapką klasyczną, z podwójnym kotletem, z żurawiną, na ostro i z kurczakiem, McDonald’s wprowadził dodatkową wersję – z grillowaną cebulą. Nowa odsłona kultowego burgera dostępna jest w dostawie oraz aplikacji McDonald’s.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Glovo dodatkowo oferuje użytkownikom specjalną promocję – darmową dostawę z kodem DRWAL. Natomiast dla nowych użytkowników, Glovo przygotowało 10 złotych zniżki na pierwsze zamówienie z kodem NOWYDRWAL. Obie promocje są ważne do 23 stycznia 2022.

Burger Drwala McDonalds w Glovo z kodem

Wszystkie kanapki można zamówić w zestawie klasycznym lub powiększonym. Do tej pory użytkownicy Glovo najczęściej wybierali McZestaw z klasycznym Burgerem Drwala, następnie McZestaw Podwójny Burger Drwala oraz McZestaw Burger Drwala z Żurawiną.

Polacy najchętniej zamawiają kanapkę wieczorem, pomiędzy 18:00 a 19:00. W tym roku największe zamówienie zawierające wyłącznie Burgery Drwala opiewało na aż 25 zestawów! Podczas zeszłorocznej edycji, największy fan Burgera Drwala zamówił 17 zestawów, co wskazuje na rosnącą popularność kanapki.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz