Partnerzy portalu
Catering dietetyczny - kiedyś luksus, dzisiaj standard? Rynek cateringu dietetycznego swój szczyt osiągnie w 2025 roku/ fot. mat. pras.

Catering dietetyczny - kiedyś luksus, dzisiaj standard?

Autor: horecatrends.pl Data: 17 listopada 2021 09:51

Catering dietetyczny Pomelo wydłużył listę lokalizacji o kolejne miasta, oferując dostawę w prawie całej Polsce. Diety mogą zamówić mieszkańcy dużych aglomeracji, ale także mniejszych miejscowości, tzn. Lublina, Rzeszowa, Zakopanego, Zielonej Góry, Tarnowa, Gorzowa Wielkopolskiego, Częstochowy, Kielc, Radomia oraz Nowego Sącza.

Dieta pudełkowa coraz bardziej popularna

-   Jeszcze kilka lat temu korzystanie z cateringu dietetycznego było uważane za przywilej najbogatszych mieszkańców największych miast. Dziś sytuacja się zmieniła: po pierwsze, koszt diety pudełkowej może pokrywać się ze średnimi miesięcznymi wydatkami na jedzenie. Po drugie, coraz więcej Polaków ze względu na pracę lub rozwój zainteresowań zwyczajnie nie ma czasu na codzienne gotowanie. Po trzecie, nasza świadomość w zakresie żywienia rośnie: zwracamy uwagę na jakość naszego jedzenia i regularność posiłków. Te wszystkie czynniki sprawiają, że dietą pudełkową interesuje się coraz więcej osób, wśród których są nie tylko mieszkańcy Warszawy, Krakowa, czy Wrocławia. W Pomelo dążymy do tego by zdrowe, odpowiednio zbilansowane i smaczne posiłki były dostępne dla wszystkich Polaków i regularnie poszerzamy listę naszych lokalizacji, by w pewnym momencie nasz catering był dostępny w każdym polskim mieście i miasteczku - mówi Anna Foszer, założycielka cateringu dietetycznego Pomelo.

Obecnie liczba miast, do których dowożone są posiłki przekroczyła 800. 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Popularność diet pudełkowych wśród Polaków stale rośnie i, jak wskazują przedstawiciele branży, rynek cateringu dietetycznego swój szczyt osiągnie w 2025 roku.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz