Partnerzy portalu
Catering dietetyczny w Lodówkomatach InPostu W Krakowie i Warszawie można odebrać diety Body Chief w Lodówkomatach InPost

Catering dietetyczny w Lodówkomatach InPostu

Autor: horecatrends.pl Data: 01 czerwca 2021 16:29

Catering dietetyczny Body Chief rozszerza formy dostawy diet. Od połowy marca klienci z Krakowa oraz Warszawy mogą odebrać swoje diety w Lodówkomatach InPost.

Lodówkowomat - co to jest?

Lodówkomaty to urządzenia dostępne w trybie 24/7, które umożliwią odbiór zamówionych produktów. Przystosowane są do przechowywania zakupów w trzech strefach temperatur: -18 °C, +4 °C, +16 °C. Od połowy marca za ich pośrednictwem swoje diety mogą odbierać również klienci Body Chief, lidera rynku cateringu dietetycznego w Polsce.

Zob. InPost rozwija sieć lodówkomatów

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

InPost uruchamia Lodówkomaty we Wrocławiu

 – Cały czas podstawową formą dostarczania diet jest dla nas dostawa bezpośrednio do domu lub pracy klienta. Współpraca z InPost i dostawy diet do Lodówkomatów pozwalają klientom na większą elastyczność, a dla nas jest to kolejny krok w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań w branży - mówi Marcin Mazurek, Prezes cateringu dietetycznego Body Chief Sp. z o. o. 

Zakupy spożywcze online

– Obserwujemy rosnące zainteresowanie dostawami do Lodówkomatów – informuje Jerzy Bonalski,  Dyrektor Działu E-Grocery w InPost Sp. z o.o. –

Konsumenci coraz chętniej dokonują zakupów spożywczych online. Podobnie jak w tradycyjnych sklepach internetowych, dla klientów bardzo istotny jest szeroki wybór metod dostawy. Klienci cenią sobie możliwość odbioru zakupów o dowolnej porze, a to właśnie zapewniają im Lodówkomaty. Przechowywanie różnych kategorii produktów w odrębnych strefach temperaturowych gwarantuje zarówno klientom, jak i sprzedawcom, że po wyjęciu z maszyny produkty będą cały czas świeże, a ich jakość zostanie utrzymana. 

– Pierwsze dni pokazały, że klienci chętnie korzystają z tej formy dostawy – tłumaczy Marcin Mazurek, Prezes Body Chief Sp. z o. o.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz