Cateringi dietetyczne łączą siły, aby pomóc Ukrainie SuperMenu by Anna Lewandowska zainicjowało akcję, w ramach której cateringi dietetyczne połączyły swoje siły, aby przygotować posiłki dla uchodźców z Ukrainy. / fot. facebook.com/SuperMenuByAnnaLewandowska

Cateringi dietetyczne łączą siły, aby pomóc Ukrainie

Autor: oprac. JS Data: 02 marca 2022 11:16

SuperMenu by Anna Lewandowska zainicjowało akcję, w ramach której cateringi dietetyczne połączyły swoje siły, aby przygotować posiłki dla uchodźców z Ukrainy. Dzięki pomocy Polskiej Akcji Humanitarnej dania przygotowane przez cateringi trafiły do obywateli Ukrainy.

Catering dietetyczny SuperMenu by Anna Lewandowska poinformował dziś w mediach społecznościowych o starcie wspólnej akcji branży cateringów dietetycznych oraz Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH).Inicjatywa ma na celu skoordynowane dostarczanie kilku tysięcy posiłków dziennie uchodźcom na granicy. W projekt zaangażowało się już 31 firm.

- PAH dziękujemy za zaufanie do nas oraz sprawne i szybkie działania, dzięki czemu już dzisiejszej nocy mogliśmy wysłać pierwszy transport z posiłkami - czytamy na profilu SuperMenuByAnnaLewandowska.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz