Partnerzy portalu
Chodakowska vs. Lewandowska. Ranking najbogatszych Polek Chodakowska vs. Lewandowska. Ranking najbogatszych Polek

Chodakowska vs. Lewandowska. Ranking najbogatszych Polek

Autor: portalspozywczy.pl Data: 25 października 2022 12:27

Wprost opublikował listę 50 najbogatszych Polek. W zestawieniu znalazły się także Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska.

Kto jest najbogatszą Polką?

Najbogatszą Polką według Wprost od lat jest Dominika Kulczyk, córka zmarłego w 2015 roku Jana Kulczyka. Wprost podaje, że Dominice przypadła gigantyczna transza gotówki pochodząca ze sprzedaży rodzinnego udziału w potężnym koncernie piwowarskim SABMiller.

Chodakowska i Lewandowska wśród najbogatszych Polek

W rankingu najbogatszych Polek nie zabrakło również nazwisk celebryckich, choć poza pierwszą dziesiątką. W TOP 50 znalazły się m.in. Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Ewa Chodakowska spadła w stosunku do roku ubiegłego o pięć pozycji, na 31. miejsce, ale jej majątek urósł z 200 do 210 mln zł.

Na tegorocznej liście najbogatszych Polek Anna Lewandowska zaliczyła spadek o jedną pozycję, zajmując 24. miejsce. Jej majątek urósł z 283 mln zł za 2021 r. do 313 mln zł w tegorocznej edycji zestawienia.

Majątek Ewy Chodakowskiej

Pierwszym biznesem Ewy Chodakowskiej był sklep internetowy BeBio, gdzie można kupić płyty z treningami Chodakowskiej. Ma także własną siłownię, prowadzi obozy treningowe, inwestuje w zdrową żywność, kosmetyki, udostępniła aplikację na smartfony, założyła catering dietetyczny. Inwestuje w nieruchomości, kupiła hotel w Grecji, buduje własne osiedle w Sanoku. Posiada prywatne apartamenty w kraju i za granicą.

Majątek Anny Lewandowskiej

Annie Lewandowskiej zyski przynosi głównie kilka spółek. To: Eat by Ann to zdrowe przekąski, Levann – suplementy diety, Healthy Center by Ann - siłownia na warszawskiej Sadybie, HPBA – sklep internetowy, Moodiphy - naturalne kosmetyki pod marką Phlov, SuperMenu - catering dietetyczny.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz