×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Co najczęściej zamawiają Polacy w dostawach przed świętami?
Glovo dzieli się danymi na temat tego, co najczęściej zamawiają Polacy przed świętami, / fot. materiały prasowe

Co najczęściej zamawiają Polacy w dostawach przed świętami?

Autor: oprac. Jakub Szymanek Data: 23 grudnia 2021 10:43

Glovo dzieli się danymi na temat tego, co najczęściej zamawiają Polacy w dostawach miejskich kurierów przed świętami, a także jakie prezenty przyniósł już Mikołaj z żółtym plecakiem.

Polacy pokochali usługi delivery, co widać także przed świętami. W zeszłoroczne święta roku kurierzy Glovo dostarczyli ponad 2600 porcji pierogów z kapustą i grzybami, niemal 1100 opakowań uszek wigilijnych, 949 kartonów barszczu czerwonego.

Zaraz za podium świątecznych zakupów uplasowały się także tradycyjna ryba po grecku oraz borowiki suszone. Wszystko wygląda jednak na to, że tegoroczne święta nie tylko potwierdzą ten trend, ale pobiją rekord.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Glovo dowodzi prezenty

W naszą codzienność wpisało się już dowożenie przez kurierów jedzenia z restauracji, zaś w pandemii rozwinął się trend na dowóz zakupów spożywczych przez kurierów. Z kolei niektórzy konsumenci poszli o krok dalej i za pomocą aplikacji i kurierów kupują i dostarczają prezenty.

Warto przypomnieć, że w 2020 roku dzięki usłudze zakupów specjalnych w Glovo, miejscy kurierzy dostarczyli w grudniu m.in. takie prezenty jak konsola Nintendo Switch, 15 letnia wysokopółkowa whisky, perfumy Dolce&Gabbana czy pudełko ręcznie robionych pralinek w świątecznej szkatule.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz