×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Cornelia Raportaru nową CEO firmy Stuart
Cornelia Raportaru nową CEO firmy Stuart; fot. mat. pras.

Cornelia Raportaru nową CEO firmy Stuart

Autor: oprac.AW Data: 08 marca 2023 15:09

Cornelia Raportaru została mianowana Dyrektor Generalną (Chief Executive Officer) w firmie Stuart. Pracę w nowej roli rozpocznie 13 marca 2023 roku. Zastąpi tym samym Damiena Bona, który dołączył do firmy w 2015 roku, a w 2017 roku objął stanowisko CEO Stuart w strukturach spółki GeoPost.

Cornelia Raportaru w Stuart

Cornelia Raportaru dołączyła do Stuart w lutym 2022 roku jako Executive Vice President International, odpowiadając za działalność firmy w Hiszpanii, Portugalii, Włoszech i Polsce. Następnie dodatkowo przewodniczyła centrum eksperckiemu Global Operations, gdzie z powodzeniem rozwijała organizację. Realizowała tam misję Stuart, by zarówno przedsiębiorstwa, jak i partnerzy logistyczni otrzymywali najwyższej klasy doświadczenie od pierwszego kontaktu z marką.

Przed rozpoczęciem pracy w firmie Stuart, Cornelia Raportaru była dyrektorem zarządzającym TaskRabbit Europe, rozszerzając działalność firmy na ponad 150 miast. Pełniła także funkcje kierownicze w firmach Twitter, Vodafone, Cadbury i AIESEC International. Cornelia Raportaru uzyskała tytuł licencjata na Akademii Studiów Ekonomicznych w Rumunii oraz tytuł MBA w London Business School.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Cornelia Raportaru zastąpi Damiena Bona

Damien Bon zdecydował się na podjęcie nowej szansy zawodowej. W ciągu ostatnich siedmiu lat odegrał kluczową rolę w budowaniu i rozwoju organizacji, z powodzeniem poszerzając ofertę usług i zaangażowanie pracowników w różnych segmentach biznesowych na wielu rynkach w Europie.

Damien będzie nadal wspierał rozwój firmy, jako doradca Stuart.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz