×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Dostawy od Stuart w kolejnym mieście
Dostawy od Stuart w kolejnym mieście; fot. Stuart

Dostawy od Stuart w kolejnym mieście

Autor: oprac.AW Data: 29 marca 2023 11:09

Stuart otwiera się w kolejnym polskim mieście. Jeszcze w marcu z usług dostaw realizowanych przez platformę będą mogli korzystać mieszkańcy Gdańska. Stuart obecny jest nad Wisłą od 2020 roku, oferując dziś dostawy w siedmiu największych polskich miastach.

Stuart w Gdańsku 

– Rośniemy mimo wymagających warunków gospodarczych. Uruchomienie usługi platformy szybkich dostaw w Gdańsku to nasz kolejny zrealizowany kamień milowy na drodze do obecności we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce. To także potwierdzenie ogromnego zaufania, jakim darzy nas firma AmRest. Usługi w Gdańsku rozpoczynamy od naszej oferty dla ośmiu restauracji, wierząc, że liczba ta będzie w najbliższych miesiącach rosnąć, także razem z kolejnymi partnerami biznesowymi – mówi Agnieszka Majewska, General Manager w firmie Stuart.

Dzięki współpracy z AmRest, z usług platformy szybkich dostaw od Stuart w Polsce mogą korzystać klienci takich sieci, jak KFC, Pizza Hut czy Burger King. Europejska platforma logistyczna na żądanie Stuart lokalnie współpracuje też z sieciami gastronomicznymi Sphinx i North Food, siecią sklepów spożywczych Organic Farma Zdrowia i Społem oraz siecią drogerii. Globalnie firma działa w ponad stu europejskich miastach. W Polsce są to Warszawa, Kraków, Łódź, Toruń, Szczecin, Katowice, a od teraz również Gdańsk.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Stuart: Czas dostaw

Stuart systematycznie działa na rzecz poprawy jakości dostaw i szybkości doręczeń. Firma umożliwia w Polsce o 25 proc. dostaw więcej niż w analogicznym okresie zeszłego roku.

Platforma działająca w obszarze logistyki ostatniej mili realizuje nie tylko zamówienia natychmiastowe „na żądanie”, ale współpracuje również z siecią partnerów, którym umożliwia przesyłki w trybie „same day delivery”, wykorzystując przy tym jeden środek transportu. 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz