Partnerzy portalu
Dostawy żywności rosną w siłę. Deliveroo podnosi prognozę wzrostu Liczba zamówień za pośrednictwem Deliveroo wzrosła w trzecim kwartale br. o 64 proc./ fot. Shutterstock

Dostawy żywności rosną w siłę. Deliveroo podnosi prognozę wzrostu

Autor: Reuters Data: 20 października 2021 14:29

Wartość zamówień brutto realizowanych przez Deliveroo zwiększyła się w III kwartale o 58 proc. rok do roku. Start-up uaktualnił swoją całoroczną prognozę wzrostu.

Brytyjski start-up zajmujący się dostawami żywności poinformował, że ​​spodziewa się w 2021 roku wzrostu wartości transakcji brutto o 60-70 proc. Wcześniej prognozowano wzrost w przedziale od 50 do 60 proc.

Nowa usługa Deliveroo Hop 

Jak podkreślił cytowany przez Reuters założyciel i dyrektor generalny Deliveroo Will Shu, firma w okresie od lipca do września poczyniła znaczne postępy, włączając w to uruchomienie nowej usługi szybkiej dostawy artykułów spożywczych o nazwie Deliveroo Hop.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

„Chociaż jesteśmy świadomi potencjalnych zakłóceń makroekonomicznych związanych z pandemią, spodziewamy się dalszych dobrych wyników w pozostałej części roku i zwiększamy naszą całoroczną prognozę wzrostu GTV” - powiedział Shu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz