×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Firmy cateringu dietetycznego przekażą ok. 3 tys. posiłków osobom bezdomnym w trzech miastach
Od 13 do 17 grudnia kurierzy rozwiozą 2775 posiłków przygotowanych przez 19 firm cateringu dietetycznego. Fot. Materiały prasowe

Firmy cateringu dietetycznego przekażą ok. 3 tys. posiłków osobom bezdomnym w trzech miastach

Autor: KG/horecatrends Data: 13 grudnia 2021 12:20 | Aktualizacja: 13 grudnia 2021 12:23

Posiłki przekazane przez firmy cateringu dietetycznego w ramach tegorocznej edycji akcji ''Pomocne Pudełko'' trafią do osób dotkniętych bezdomnością w trzech miastach Polski: Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu.

Akcja społeczna Pomocne Pudełko, której celem jest zapewnienie posiłków osobom dotkniętym bezdomnością, jest organizowana po raz drugi. 

Przez pięć dni - od 13 grudnia do 17 grudnia partnerzy logistyczni akcji Goodspeed i Inpost rozwiozą łącznie 2775 posiłków przygotowanych przez dziewiętnaście firm cateringu dietetycznego.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Do tegorocznej akcji Pomocne Pudełko dołączyli: Dietific, Dietykieta. Easy Fit Looker, Fit Catering, Fit na 5, Fit Przystań, Fit Woman, Fitness Catering, Fresh Catering, Goodie Foodie, Kobiece Smaki, Kukuła Healthy Food, Przełom w odżywianiu, Rukola, Take your box, Tasty Project, Vitameals, WJEM, Wygodnadieta.pl. Przygotowane przez nich posiłki rozwożone są przez logistycznych partnerów akcji: Goodspeed i Inpost.

- W tym roku do Pomocnego Pudełka dołączyło dziewiętnaście firm cateringowych, a posiłków dostarczymy o tysiąc więcej niż podczas pierwszej edycji akcji. To pokazuje, że w branży cateringowej jest duża chęć pomagania. Mam nadzieję, że z roku na rok liczba dołączających firm i wraz z nią liczba przekazywanych posiłków będzie rosła - komentuje Łukasz Sot z Cateromarketu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz