×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Glovo dostarcza coraz więcej wyrobów alkoholowych. Robi to już w 10 miastach
Pełnoletni użytkownicy Glovo mogą zamówić piwa, likiery, wina, czy alkohole wysokoprocentowe. Fot. Materiały prasowe

Glovo dostarcza coraz więcej wyrobów alkoholowych. Robi to już w 10 miastach

Autor: KG/horecatrends Data: 26 lipca 2022 12:55 | Aktualizacja: 26 lipca 2022 12:57

Z aplikacji Glovo korzysta coraz więcej partnerów oferujących wyroby alkoholowe. Zakładka „Sklepy z alkoholem” dostępna jest już w ponad 10 miastach, w tym m.in. w Warszawie, Gdyni, Krakowie czy Gdańsku.

Na platformie Glovo coraz większa staje się grupa partnerów udostępniających swoją ofertę wyrobów alkoholowych. W ciągu ostatnich kilku tygodni do platformy dołączyli m.in. Wermut, Smaki Azerbejdżanu, PiwoWar, Bottega Del Gusto Włoskie delikatesy, Dary Posejdona, Azersmak, uzupełniając listę kilkudziesięciu partnerów oferujących alkohol, dostępnych na platformie Glovo. Świat Alkoholi 24 oraz Roberto & Franco zdecydowały się na współpracę z Glovo na wyłączność, co oznacza, że ich oferta online dostępna będzie tylko w tej aplikacji - czytamy w komunikacie prasowym. 

Piwo z browaru również

W Trójmieście do Glovo dołączył Nowy Browar Gdański - miejsce w samym sercu Wrzeszcza, w którym przez lata znajdowała się warzelnia historycznego Browaru Wrzeszcz. Dzisiaj jest to ogromna hala restauracyjna (jednocześnie może tu przebywać nawet 500 osób) w stylu bawarskim, w której klienci mogą zjeść dania idealnie pasujące do autorskich piw, za które odpowiada piwowar Tomasz Biegański.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

-  Nowy Browar Gdański to połączenie lokalnej historii, społeczności oraz innowacji. Aktualnie oferujemy 6 autorskich piw. Zależało nam na znalezieniu partnera, który pozwoli nam dotrzeć do nowych klientów. Jestem przekonany, że wielu użytkowników Glovo zakocha się w naszych rzemieślniczych piwach! Natomiast fani gdańskiego żużla mogą zamówić naszą „Szprycę”, czyli oficjalne piwo drużyny Wybrzeże Gdańsk, wyprodukowane w naszym browarze - komentuje Przemysław Jabłoński, Nowy Browar Gdański. 

Ta oferta Glovo tylko dla pełnoletnich użytkowników

Pełnoletni użytkownicy Glovo mogą zamówić piwa, likiery, wina, czy alkohole wysokoprocentowe. Jak to działa? Podczas składania zamówienia poprzez dedykowaną zakładkę „Sklepy z alkoholem”, użytkownicy Glovo będą musieli każdorazowo potwierdzić swój wiek oraz zaakceptować regulamin, co m.in. oznacza zgodę na zweryfikowanie pełnoletności przez kuriera. Kurierzy nie wydają alkoholu osobom nietrzeźwym. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz