×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Glovo dostarczy zakupy z Carrefour. Na początek z 20 sklepów w wielkich miastach
McKinsey przewiduje, że do 2030 r. rynek zakupów żywnościowych online w Polsce może wzrosnąć ponad czterokrotnie. Fot. Materiały prasowe

Glovo dostarczy zakupy z Carrefour. Na początek z 20 sklepów w wielkich miastach

Autor: Oprac. KG Data: 05 września 2022 12:25 | Aktualizacja: 05 września 2022 12:28

Użytkownicy Glovo uzyskają dostęp do ponad 8500 różnych produktów z oferty Carrefour. Początkowo zakupy będzie można robić w 20 sklepach ulokowanych w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Poznaniu.

Badania MCKinsey pokazują, że w ciągu najbliższych lat czeka nas spory wzrost na rynku. Do 2030 roku żywnościowe zakupy online wyniosą w UK nawet do 23%, w Francji 19%, Niemczech – 9%. W Polsce rynek może urosnąć nawet 4-krotnie.

Dzięki rozszerzeniu współpracy Glovo z Carrefour, jedną z największych sieci handlowych w Polsce, użytkownicy aplikacji będą mieli dostęp do ponad 8500 różnych produktów, również tych vege, bio, bezglutenowych czy bez laktozy, dostępnych w Carrefour. 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

- Cieszymy się, że mogliśmy nie tylko kontynuować, ale i rozszerzyć naszą współpracę z Carrefour - mówi Joanna Kurdziel, Senior Account Manager w Glovo Polska.

I dodaje. - Chcemy, by zakupy były coraz szybsze, łatwiejsze i wygodniejsze. Jestem przekonana, że dzięki ogromnej liczbie produktów dostępnych w naszej aplikacji w Carrefour Market, nasi użytkownicy nie będą mieli problemu z zamówieniem artykułów do nawet najbardziej skomplikowanych wypieków czy obiadów. A wszystko będzie dostarczone w zaledwie kilkadziesiąt minut lub w ramach zaplanowanej dostawy na konkretny dzień – dodaje Joanna Kurdziel.

Początkowo zakupy będzie można robić w 20 sklepach ulokowanych w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku i Poznaniu, jednak do końca roku planowane jest otwarcie kolejnych lokalizacji w nowych miastach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz