×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Glovo dowiezie posiłki z "Kuchni konfliktu"
W „Kuchni konfliktu” dostępne są m.in. zupy i dania wegańskie/ fot. mat. pras.

Glovo dowiezie posiłki z "Kuchni konfliktu"

Autor: horecatrends.pl Data: 04 października 2021 09:31 | Aktualizacja: 04 października 2021 10:38

Glovo nawiązało współpracę z „Kuchnią konfliktu", z której kurierzy dowiozą zamówione posiłki za darmo. Warszawiacy mogą skorzystać z oferty orientalnych dań w aplikacji, jednocześnie pomagając osobom ze statusem uchodźcy.

Glovo nawiązało współpracę z warszawskim projektem społecznym „Kuchnia konfliktu”. W ramach wspólnych działań, Glovo nie pobiera prowizji od złożonych u tego partnera zamówień.

- Współpraca z „Kuchnią konfliktu” była dla nas naturalnym krokiem. Mamy także platformę Glovo Cares, która pomaga w działaniach społecznych, takich jak to - mówi Maciej Jeleński, rzecznik prasowy Glovo Polska.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

„Kuchnia konfliktu” - co to jest

„Kuchnia konfliktu” to mieszczący się przy ulicy Wilczej 60 w Warszawie bistro-sklep i przestrzeń do dialogu współtworzona przez uchodźców z różnych zakątków świata. Miejsce, w którym poza możliwością skosztowania wegańskich dań kuchni orientalnych, zatrudnieni uchodźcy i uchodźczynie poza pracą otrzymują także wsparcie i pomoc na start.

- Do prowadzenia Kuchni Konfliktu zaprosiła nas Jarmiła Rybicka. Współtworzy ją grupa osób z doświadczeniem przymusowej migracji. Dzięki temu projektowi społecznemu mamy prawdziwą szansę na stabilizację, bezpieczną i godną pracę, a także znalezienie swojego miejsca w Polsce – mówi Khedi Alieva z Fundacji Kobiety Wędrowne.

W dostępnym menu, poza stałymi orientalnymi pozycjami, użytkownicy mogą skorzystać także ze specjalnej oferty lunchowej, która jest zmieniana każdego dnia. Karta dań zmienia się co sezon. W „Kuchni konfliktu” dostępne są także zupy, dania czy inne produkty wegańskie w słoikach, które można zabrać do domu.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz