×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Glovo dowiezie wyprawkę szkolną. Kontynuacja współpracy z Papiernik by Empik
Glovo dowiezie wyprawkę szkolną. Kontynuacja współpracy z Papiernik by Empik; fot. mat. pras.

Glovo dowiezie wyprawkę szkolną. Kontynuacja współpracy z Papiernik by Empik

Autor: oprac. AW Data: 26 sierpnia 2022 11:32

Glovo i  Papiernik by Empik   kontynuują współpracę partnerską po okresie pilotażowym. Użytkownicy aplikacji mobilnej Glovo zyskują dostęp do oferty obejmującej ponad 700 produktów papierniczych, szkolnych i kreatywnych.

Glovo i Papiernik by Empik

Zamówienia na produkty z oferty Papiernik by Empik realizowane są w aplikacji Glovo w następujących miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Łódź, Kielce, Piaseczno i Łomianki.

Wśród użytkowników Glovo największą popularnością cieszą się akcesoria urodzinowe i produkty z kategorii party – tj. świeczki czy balony. Chętnie wybierają również akcesoria piśmiennicze – np. długopisy a także taśmy, kolorowanki czy… pachnące ołówki. Klient - rekordzista zamówił w Glovo aż 72 produkty z oferty Papiernik by Empik.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

– Glovo niedawno przekroczyło próg 10 000 aktywnych partnerów dostępnych w aplikacji w Polsce. Dbamy o to, aby oferować użytkownikom coraz ciekawsze i bardziej zróżnicowane kategorie i usługi. Dzięki współpracy z Papiernik by Empik nasi użytkownicy mogą zamówić szeroki wachlarz produktów papierniczych prosto do domu i to w kilkadziesiąt minut. Dzięki temu nikomu nie zabraknie niezbędnych przyborów na zajęcia, do przygotowania pracy domowej czy realizacji własnego, artystycznego hobby 

Beata Wronowska, Partner Business Leader Q-Commerce w Glovo Polska

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz