Partnerzy portalu
Glovo: ponad 10 tys. aktywnych partnerów w 138 miastach w Polsce Glovo przekroczyło w Polsce próg 10 tys. aktywnych partnerów. / fot. materiały prasowe

Glovo: ponad 10 tys. aktywnych partnerów w 138 miastach w Polsce

Autor: oprac. JS Data: 09 czerwca 2022 11:17

Glovo notuje regularne wzrosty pobrań aplikacji oraz liczby miast, w których funkcjonuje. Firma właśnie przekroczyła w Polsce próg 10 tys. aktywnych partnerów.

Liderem wśród miast z ich największą liczbą jest Warszawa, w której działa ponad 30% partnerów Glovo. Tuż za nią plasują się Kraków, Wrocław i Poznań. Największą liczbę zamówień w ciągu ostatniego miesiąca osiągnęły Warszawa, Kraków i Łódź. Tuż za podium tego rankingu znalazły się Gdańsk oraz Wrocław.

– W ciągu zaledwie jednego roku zwiększyliśmy liczbę naszych partnerów o 80%. Jestem przekonany, że dzięki cyfryzacji usług, możliwości dotarcia do nowych klientów oraz dzięki dedykowanym ofertom promocyjno-marketingowym jesteśmy platformą, która napędza rozwój naszych partnerów. Zarówno dużych sieci, jak i mniejszych, lokalnych restauracji i sklepów, które oferują wyjątkowe produkty – podkreśla Carlos Silvan, General Manager Glovo Polska.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Apetyt Glovo na więcej

W 2022 roku Glovo rozpoczęło działalność w 33 nowych miastach. Koncentrując się na budowaniu silnych relacji z lokalnymi partnerami, firma posiada biura regionalne m.in. w Krakowie, Łodzi i Wrocławiu oraz stale rozbudowuje sieć partnerstw. Kluczowy jest także dalszy rozwój drugiego, po Barcelonie, globalnego Glovo Tech Hub w Warszawie.

– Polski rynek delivery jest wciąż chłonny i stwarza możliwości rozwoju dla marki takiej jak Glovo. Kluczem do sukcesu jest zapewnienie naszym użytkownikom jak najszerszej oferty gastronomicznej, aby mogli zamówić w swoich ulubionych restauracjach lub spróbować czegoś zupełnie nowego. Z drugiej strony, stawiamy na rozwój w nowych miastach. Przed nami jeszcze wiele lokalnych rynków. Mamy pełne ręce roboty, ale to tylko napędza nas do dalszego rozwoju – podsumowuje Carlos Silvan.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz