Partnerzy portalu
Glovo Prime - abonament na dostawy z lokali i sklepów Glovo wprowadza abonament - Glovo Prime. Nowy kierunek rynku delivery?/ fot. materiały prasowe

Glovo Prime - abonament na dostawy z lokali i sklepów

Autor: www.horecatrends.pl Data: 02 lipca 2021 10:13

Glovo wystratowało z nową usługą – Glovo Prime. To miesięczny abonament, dzięki któremu użytkownicy mogą korzystać z darmowych dostaw oraz szytych na miarę ofert z ulubionych restauracji czy sklepów partnerskich.

  • Glovo Prime - usługa została już wcześniej uruchomiona m.in. na rynku hiszpańskim, od dzisiaj mogą skorzystać z niej także polscy użytkownicy.
  • To rozwiązanie dla osób regularnie korzystających z dostaw jedzenia oraz zakupów wprost pod drzwi domu. Miesięczna subskrypcja Glovo Prime to koszt 12,99 zł.

- Dzięki Prime użytkownicy będą mogli otrzymać nieograniczone darmowe dostawy z ponad 5000 sklepów w zamian za niewielką miesięczną opłatę abonamentową. Prime sprawia, że Glovo jest bardziej dostępne i wygodne niż kiedykolwiek wcześniej, a także przybliża nas do bycia codzienną opcją dla naszych użytkowników - mówi Carlos Silvan, menedżer generalny Glovo na Polskę.

Glovo Prime – jak skorzystać z abonamentu

Glovo Prime to usługa gwarantująca nieograniczoną darmową dostawę a także wachlarz specjalnych ofert dedykowanych restauracjom oraz sklepom partnerskim. To rozwiązanie dla osób regularnie korzystających z dostaw jedzenia oraz zakupów wprost pod drzwi domu.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Skorzystanie z abonamentu jest proste – wystarczy wybrać tę opcję w pasku bocznym aplikacji, opłacić pierwszy miesiąc. Sklepy oraz punkty partnerskie, które objęte są pakietem Glovo Prime, zostały wyróżnione w aplikacji fioletowym znaczkiem.

Z usług abonamentowych Glovo można zrezygnować w dowolnej chwili, bez konieczności dodatkowych formalności. Miesięczna subskrypcja to koszt 12,99zł. Obejmuje dostawy na terenie całej Polski, a lista sklepów i punktów partnerskich zależna jest od lokalizacji użytkownika.

Glovo to aplikacja branży delivery obsługująca wiele kategorii, jedna z wiodących platform dostawczych na świecie. Została założona w Barcelonie w 2015 roku, działa na rynkach w Europie Południowej i EMEA. Aplikacja łączy użytkowników z restauracjami, sieciami spożywczymi, aptekami i sklepami detalicznymi, a także zawiera kategorię „cokolwiek”, która umożliwia użytkownikom zamawianie wszystkiego, co czego potrzebują w danym momencie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz