Partnerzy portalu
Glovo wspiera walkę o różnorodność i równość Glovo popiera walkę o różnorodność i równość/ fot. materiały prasowe

Glovo wspiera walkę o różnorodność i równość

Autor: www.horecatrends.pl Data: 18 czerwca 2021 17:18

Różnorodność to jedna z głównych wartości firmy Glovo, która pracuje nad stworzeniem przyjaznego środowiska dla wszystkich pracowników.

  • W dniu Parady Równości, Glovo - gracz branży delivery oferuje darmową dostawę, a jednocześnie przekazuje darowiznę na rzecz organizacji Human Rights Watch, walczącej z dyskryminacją na świecie w ramach programu dobroczynnego Glovo Care.
  • Glovo pracuje nad stworzeniem przyjaznego i inkluzywnego środowiska dla wszystkich pracowników, miejsca, w którym każdy może wnieść do pracy swoje prawdziwe, autentyczne „ja” - bo to właśnie różnorodność sprzyja prawdziwej kreatywności i poczuciu bezpieczeństwa i przynależności.
  • W ramach działań Glovo Care firma wspiera różne społeczne inicjatywy, w tym również stanowczo sprzeciwia się dyskryminacji. Stawia na kulturę różnorodności oraz elastyczności, stwarza szanse do swobodnego rozwoju, niezależnie od pochodzenia etnicznego, religii, orientacji seksualnej czy poglądów.

Wyrażając swoją solidarność, Glovo zaangażowało się w działania wspierające Pride Month, czyli Miesiąc Dumy. Czas wspierania społeczności  przypada na czerwiec. W tym roku, także Glovo znalazło się wśród marek wyrażających solidarność ze środowiskami, które szczególnie narażone są na dyskryminację.

Glovo wspiera walkę o różnorodność i równość

- Glovo to firma zbudowana istotnych dla nas wartościach - tutaj nie ma znaczenia kim jesteś, skąd pochodzisz i kogo kochasz. Chcemy zaproponować takie warunki, w których każdy może być sobą. Naszym priorytetem jest zaoferowanie wszystkim środowiska pracy, w którym rozumiemy i szanujemy wszystkie różnice oraz wartości. Jako globalna firma, Glovo będzie wspierać różnorodność i zapewniać każdemu takie same możliwości bez względu na płeć, pochodzenie etniczne, narodowość, orientację seksualną, przekonania polityczne lub religijne – zapewnia Carlos Silvan, główny manager Glovo Polska.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Glovo uruchomiło specjalny program w aplikacji. Każdy użytkownik, który zamówi dania ze swojej ulubionej warszawskiej restauracji 19 czerwca 2021 nie zapłaci za ich dostawę. Całą kwotę pokryje Glovo, a ponadto suma zebrana w tygodniu od 7 do 13 czerwca zostanie przekazana na rzecz organizacji Human Rights Watch, zajmującej się walką z naruszeniami praw człowieka, które mają miejsce we wszystkich zakątkach świata.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz