×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Green Caffè Nero dołącza do Wolt. "Segment szybkich dostaw prężnie się rozwija"
Green Caffè Nero dołącza do Wolt/fot. materiały prasowe

Green Caffè Nero dołącza do Wolt. "Segment szybkich dostaw prężnie się rozwija"

Autor: MB Data: 28 sierpnia 2023 11:57

Wolt rozwija ofertę śniadaniową. Kawy, herbaty, zestawy śniadaniowe i lunchowe oraz słodkie wypieki będą dowożone nawet w 35 minut od złożenia zamówienia. Od teraz oferta kawiarni Green Caffè Nero w dostawie Wolt dostępna jest dla mieszkańców Warszawy, Wrocławia i Krakowa.

Oferta kawiarni Green Caffè Nero w dostawie Wolt dostępna jest dla mieszkańców Warszawy, Wrocławia i Krakowa.

Green Caffè Nero dołącza do Wolt

Klienci mogą zamawiać klasyczne i mrożone kawy, herbaty i napoje, świeże wypieki, zestawy śniadaniowe i lunchowe, a także kawy paczkowane i kapsułki do domowego użytku Caffè Nero. To rozwiązanie dla osób, które chcą delektować się kawą prosto z kawiarni we własnym domu czy podczas spaceru. 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Jesteśmy zachwyceni nawiązaniem współpracy z Green Caffè Nero, renomowanym graczem na rynku kawowym i śniadaniowym. Obserwujemy wyraźny trend rosnącego zainteresowania kawą w dowozie i jesteśmy pewni, że oferta Green Caffè Nero wzbogaci naszą platformę o wyjątkowe włoskie smaki — podkreśla Agata Polityło General Manager Wolt Polska.

Nawiązanie współpracy z Wolt pozwala nam na szersze dotarcie z ofertą do klientów, którzy od teraz mogą się cieszyć naszymi napojami i wypiekami, gdziekolwiek się znajdują. To ważny krok w naszej działalności, ponieważ segment szybkich dostaw jest jednym z najprężniej rozwijających się na rynku, a my, chcąc zapewniać jak najwyższy komfort naszym gościom, staramy się reagować na ich potrzeby i aktualne trendy rynku — dodaje Ewelina Karpińska, szefowa marketingu i marki Green Caffè Nero.

Wolt jest firmą technologiczną, która umożliwia użytkownikom łatwe zamówienie i szybką dostawę jedzenia z ulubionej restauracji oraz zakupów – do domu lub biura. Firma współpracuje z restauracjami oraz partnerami detalicznymi i kurierskimi w 23 krajach, w ponad 240 miastach. Firma z siedzibą w Helsinkach została założona w 2014 roku. Obecnie zatrudnia ponad 5000 osób i jest kierowana przez współzałożyciela i CEO Miki Kuusi. W 2022 roku Wolt i amerykańska spółka Door Dash podjęły decyzję o fuzji. Wolt kontynuuje swoje operacje pod niezmienioną nazwą we wszystkich lokalizacjach, w których firma działała do tej pory.

 

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz