Partnerzy portalu
InPost i Makro startują z aplikacją do zakupów spożywczych online Wystartowała aplikacja InPost Fresh / fot. mat. prasowe

InPost i Makro startują z aplikacją do zakupów spożywczych online

Autor: portalspozywczy.pl Data: 02 lipca 2021 14:34

Działa już aplikacja InPost Fresh, która służy do zakupów spożywczych online. Projekt jest rozwijany we współpracy z Makro Cash & Carry.

InPost Fresh - współpraca z Makro Cash & Carry

InPost Fresh to aplikacja służąca do zakupów spożywczych online. Pozwala wybrać produkty, adres i godzinę dostawy. Firma podjęła partnerstwo z Makro i to właśnie od nich można zamawiać produkty. Na razie dostawa możliwa jest jedynie na terenie Warszawy. Niewykluczone, że wkrótce firma udostępni InPost Fresh w kolejnych miastach Polski.

O starcie projektu poinformował Rafał Brzoska, szef InPostu na Linkedinie:

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

"Oto i ona!!!! InPost testuje swoją nową aplikację -InPostFresh - marketplace dla zakupów spożywczych i ....nie tylko. Wspólnie z naszym partnerem Makro Cash and Carry Poland testujemy i "szlifujemy" proces i samą aplikację w Warszawie, by później szybko ją skalować na kolejne miasta. To zupełnie nowy rozdział dla nas - do tej pory byliśmy dostawcą usług dla e-commerce, a w tej chwili sami stajemy się jego częścią! Dziękuję całemu #teaminpost za wytężoną pracę nad tym projektem!" - napisał Brzoska.

Jak działa InPost Fresh?

InPost Fresh zapewnia krótki czas dostawy, który wynieść może nawet 60 min (przy zamówieniu typu Express). Minimalna kwota zamówienia w tym wypadku to 25 zł. Rośnie ona do 100 zł, gdy klient skorzysta z zamówienia na kolejny dzień. Koszt dostawy ma zostać podany po złożeniu zamówienia i obliczeniu jego wartości.

Start nowej aplikacje to pogłosie zeszłotygodniowych doniesień o zarejestrowaniu znaków towarowych "InPost Fresh" oraz "InPost Deli" przez firmę InPost.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz