Partnerzy portalu
Jabłczyńska: Wkrótce większość ludzi będzie korzystała z diety cateringowej fot. materiały prasowe PTWP

Jabłczyńska: Wkrótce większość ludzi będzie korzystała z diety cateringowej

Autor: www.portalspozywczy.pl Data: 05 listopada 2019 15:38

- Żyjemy coraz szybciej i w przyszłości większość ludzi będzie korzystała z diety cateringowej. Na rynku konkurencja jest coraz większa, przez co dostarczane jedzenie będzie musiało być coraz lepsze - mówiła Joanna Jabłczyńska, polska aktorka, prawniczka oraz ambasadorka marki Kukuła Healthy Food podczas debaty "#HorecaTrendsTalks – przyszłość gastronomii w rękach food delivery" na Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2019.

Joanna Jabłczyńska przyznała, że korzystała z cateringu dietetycznego zanim to było modne.

- To nie ja poszłam za trendem, ale trend poszedł za mną. Robię w życiu dużo, w różnych miejscach i okolicznościach. Żyję zbyt szybko, żeby gotować w domu. Mam zasadę, że zamawiam w tygodniu catering, a w weekend gotuję, bo lubię. Widzę ogromną poprawę jakościową cateringów na przestrzeni ostatnich lat - dodała.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Jabłczyńska przyznała, że rewolucją dla branży będzie dyrektywa o ograniczeniach w wykorzystaniu plastiku.

- Od 2021 główne 10 produktów plastikowych musi zniknąć z rynku. Dla rynku cateringu dietetycznego będzie to ogromna rewolucja - bez plastikowych tacek, talerzy czy sztućców. To duże wyzwanie, bo jeszcze niedawno człowiek nie zastanawiał się nad tym i nikt nie myślał co będzie dalej z plastikiem, którego używamy - mówiła.

Joanna Jabłczyńska pozytywnie oceniła perspektywy dla rynku kateringu dietetycznego. 

- Żyjemy coraz szybciej i w przyszłości większość ludzi będzie korzystała z diety cateringowej. Perspektywy są bardzo pozytywne, trend jest rosnący i mamy coraz większe zainteresowanie. Wśród moich znajomych nikogo już nie dziwi, że ktoś jest na dietach pudełkowych. Na rynku konkurencja jest coraz większa, przez co dostarczane jedzenie będzie musiało być coraz lepsze - podsumowała.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz