Partnerzy portalu
Joanna Jabłczyńska gościem specjalnym jednej z debat #HorecaTrendsTalks!

Joanna Jabłczyńska gościem specjalnym jednej z debat #HorecaTrendsTalks!

Autor: horecatrends.pl Data: 22 października 2019 15:17

Jest aktorką telewizyjną, filmową i dubbingową, radcą prawnym, a prywatnie także uczestniczką maratonów MTB – Joanna Jabłczyńska będzie gościem specjalnym #HorecaTrendsTalks, które odbędą się 5 listopada w ramach Forum Rynku Spożywczego i Handlu!

Joanna Jabłczyńska weźmie udział w wywiadzie na scenie w formule 1 na 2 razem z Jakubem Kukułą, właścicielem i prezesem Kukuła Healthy Food. Wspólnie opowiedzą o rozwoju i perspektywach cateringu dietetycznego w Polsce.

ZAREJESTRUJ SIĘ!

#HorecaTrendsTalks to nowa odsłona debat gastronomicznych Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Podczas dwóch sesji zastanowimy się, czym żyje polska scena gastronomiczna.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Czy przyszłość gastronomii leży w rękach food delivery i cateringu? Jak będzie wyglądał ten rynek za kilka lat i jaką rolę odegrają w nim nowe technologie? Jaką siłę mają dziś hasła #zerowaste, #respectfood, #streetfood, #convenience czy #veganstyle?

Podczas sesji podkreślimy rolę zawodu kucharza i szefa kuchni. Wskażemy kierunki rozwoju i główne trendy na rynku gastronomicznym w nadchodzącym sezonie. 

Więcej informacji na frsih.pl.

 

ZAPRASZAMY!!!

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz