Partnerzy portalu
Klienci cateringu SuperMenu przebadają krew za darmo, w swoim domu - Przebadamy krew klientów SuperMenu - zupełnie za darmo, u nich w domu - zapowiada Anna Lewandowska. Fot. Anna Lewandowska/LinkedIn

Klienci cateringu SuperMenu przebadają krew za darmo, w swoim domu

Autor: Katarzyna Gubała Data: 06 czerwca 2022 09:55

Anna Lewandowska, właścicielka cateringu SuperMenu ogłasza: - Przebadamy krew klientów naszego cateringu i będziemy edukować w tym zakresie!  Z inicjatywy SuperMenu powstała ogólnopolska kampania edukacyjna „Zdrowie bez wymówek”.

  • Ogólnopolska kampania edukacyjna „Zdrowie bez wymówek” ma przeciwdziałać problemowi braku regularnych badań
  • Akcja ma pomóc zbudować zdrowe nawyki
  • - Badania krwi nie tylko pokażą w jakim stanie jest nasz organizm, ale też dzięki temu będziemy mogli lepiej dobrać dietę i świadomie się odżywiać - informuje Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, właścicielka cateringu SuperMenu by Anna Lewandowska ma nadzieję, że akcja ta wpłynie na wzrost świadomości zdrowotnej nie tylko klientów cateringu, ale wszystkich Polaków. Zwraca uwagę, że obecnie bardzo niewiele osób regularnie bada sobie krew, a to przecież absolutna podstawa profilaktyki. 

''Zrobiliśmy nawet w tym zakresie badania, no i wynika z nich, że:
🩸 co dziesiąta osoba w ogóle nie bada krwi
🩸 co piąty ankietowany wykonuje badania raz na 2-3 lata
🩸 jedynie 29% osób wykonuje badania krwi raz w roku'' - wylicza Anna Lewandowska. 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Deklaruje, że SuperMenu chce być wiodącym cateringiem w Polsce i wyznaczać standardy.

- Zaczęliśmy od zdrowego odżywiania, jako pierwsi otworzyliśmy własne szklarnie z ziołami i warzywami, a teraz - też jako pierwsi - przebadamy krew klientów naszego cateringu i będziemy edukować w tym zakresie! Już sama nie mogę się doczekać naszych kolejnych kroków. A plany mamy naprawdę wielkie… - podała na swoim profilu na LinkedIn trenerka i specjalistka odżywiania. 

Czytaj więcej Anna Lewandowska świętuje 2. urodziny swojego cateringu. Podaje liczby

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz