Partnerzy portalu
Liga Mistrzów UEFA. Jakie dania zamawiamy na oglądanie meczów? Kibice w czasie transmisji meczów najczęściej zamawiają pizzę. Fot. Materiały prasowe

Liga Mistrzów UEFA. Jakie dania zamawiamy na oglądanie meczów?

Autor: Oprac. KG Data: 03 października 2022 13:00

Pyszne.pl sprawdziła, jakie dania królowały na stołach polskich fanów piłkarskich podczas meczów 2. kolejki turnieju Liga Mistrzów UEFA.

Z danych Pyszne.pl, wynika, że kibice postawili w minionej kolejce Ligii Mistrzów UEFA przede wszystkim na włoskie dania. 

Zdecydowany lider klasyfikacji najpopularniejszych dań zamawianych do meczów to pizza. We wtorkowy i środowy wieczór kurierzy Pyszne.pl rozwieźli niemal 12 tys. smakowitych „placków”. Na drugim miejscu uplasowały się burgery i wrapy, a na trzecim - kebab.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Kraków i Poznań strzelają zamówieniami - rekord ze smażalni kurczaków

Najczęściej podczas meczów Liga Mistrzów UEFA zamawiali kibice z Krakowa i Poznania. 

W Krakowie Pyszne.pl zrealizowało największe pojedyncze zamówienie. Kurier dostarczył pod jeden adres aż 28 pozycji na kwotę 870 zł z jednej z lokalnych smażalni kurczaków.

W Poznaniu zaś mieści się najpopularniejsza wśród kibiców restauracja w Polsce. Jedna z pizzerii tylko w 4 godziny zrealizowała 77 zamówień, w ramach których dostarczyła aż 104 potrawy.

Pyszne.pl, jako część Just Eat Takeaway.com, jest oficjalnym partnerem UEFA.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz