Partnerzy portalu
Lody z dostawą do domu. Pyszne.pl i Unilever we wspólnym projekcie Pyszne.pl i Unilever rozpoczęły współpracę. / fot. materiały prasowe

Lody z dostawą do domu. Pyszne.pl i Unilever we wspólnym projekcie

Autor: oprac. JS Data: 18 października 2022 14:01

Pyszne.pl rozpoczęło współpracę z Unilever, w ramach której lody Ben&Jerry’s, Magnum i Breyers będzie można zamawiać z dostawą do domu.

Pyszne.pl dostarczy lody z portfolio marek Unilever

Według badań przeprowadzonych przez koncern Unilever aż 60% konsumentów spożywa lody głównie w domu. Dzięki dołączeniu Ice Cream NOW do partnerów Pyszne.pl lody marki Unilever kurier Pyszne.pl dostarczy nam do domu.

– Portfolio produktowe Pyszne.pl stale się rozszerza, ale szczególnie cieszymy się, kiedy dołączają do nas tak uznane na rynku brandy. Lody z oferty Unilever kochają miliony konsumentów na całym świecie, a marki Ben&Jerry’s, Magnum i Breyers można nazwać kultowymi. Podjęta współpraca to świetna wiadomość dla naszych klientów, szczególnie tych, którzy uwielbiają słodkości w mrożonym wydaniu – powiedział Marcin Schmidt, Senior Marketing Manager w Pyszne.pl.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Lodowe promocje na start współpracy

W Pyszne.pl można zamówić kultowe lody Magnum, Ben&Jerry’s oraz Breyers. W ofercie nie zabrakło miejsca dla lodów wegańskich w trzech smakach: Ben&Jerry’s VEGAN NETFLIX &Chill’d, Breyers VEGAN Vanilla &Strawberry i Breyers VEGAN Peanut Butter. Wybrane produkty będzie można zakupić w ofercie promocyjnej - trzy kubki w cenie dwóch.

Oferta objęta jest programem punktowym Pyszne.pl. Do 30 października użytkownicy mogą wymienić 45 punktów lojalnościowych na voucher, który obniży kwotę zamówienia na lody o 10 zł (warunkiem jest wartość zamówienia powyżej 35 zł). Punkty w Pyszne.pl zbiera się zamawiając jedzenie przez aplikację mobilną (+15 punktów za zamówienie) i stronę WWW serwisu (+10). Można je wymieniać także na inne oferty specjalne w Pyszne.pl oraz na rabaty i vouchery u zewnętrznych partnerów.

Aby zamówić produkty z oferty lodowej należy przejść w serwisie bądź aplikacji mobilnej Pyszne.pl do zakładki „Zakupy online” i wybrać restaurację „Lody Ice Cream NOW”. Dostawy odbywają się w godz. 11:00 – 22:00, a minimalna kwota zamówienia wynosi 30 zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz