Partnerzy portalu
Lunchomat - SmartLunch stworzył automat do wydawania posiłków pracowniczych Lunchomat - SmartLunch stworzył automat do wydawania posiłków pracowniczych

Lunchomat - SmartLunch stworzył automat do wydawania posiłków pracowniczych

Autor: AW Data: 17 listopada 2022 12:34

SmartLunch, platforma food B2B delivery, wprowadziła do swojej oferty Lunchomat, czyli bezobsługowy system wydawania posiłków pracowniczych, który jest w stanie obsłużyć 500 pracowników, wydając wybrane przez nich ciepłe posiłki przygotowane w restauracjach współpracujących ze SmartLunch.

Posiłki z Lunchomatu

SmartLunch stworzył Lunchomat - urządzenie podobne do automatów paczkowych, które ma zastępować kantynę pracowniczą.

- Stworzyliśmy rozwiązanie, które z powodzeniem zastępuje kantynę pracowniczą, a jest przy tym wygodniejszym i bardziej efektywnym kosztowo działaniem. Lunchomat zapewnia pracownikom dostęp do ciepłych posiłków o różnych porach, a także umożliwia im optymalne wykorzystanie przerwy m.in. nie tracą czasu na stanie w kolejce w stołówce – tłumaczy Mateusz Tałpasz, CEO SmartLunch.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Lunchomat: Jak to działa?

Obsługa Lunchomatu jest podobna do obsługi automatów paczkowych. Urządzenie jest czynne 24 godziny na dobę. Z jednego urządzenia korzystać może do 500 pracowników.

Urządzenie składa się z modułów z 72 szafkami o wymiarach wystarczających do przechowywania posiłku. Każdy Lunchomat może zostać wyposażony w jeden lub więcej modułów szafkowych, w zależności od potrzeb firmy.

Pracownik, korzystając z aplikacji mobilnej lub strony internetowej, zamawia wybrany posiłek na wskazaną godzinę w kolejnym dniu. Następnie dostawca dowozi posiłek, a urządzenie utrzymuje jego temperaturę do 2 godzin od czasu dostawy.

Lunchomat został wprowadzony m.in. w fabrykach Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz