Partnerzy portalu
Maczfit dotrze z cateringiem dietetycznym na Półwysep Helski Maczfit dowiezie diety na Półwysep Helski. Fot. Materiały prasowe

Maczfit dotrze z cateringiem dietetycznym na Półwysep Helski

Autor: oprac.AW Data: 22 czerwca 2022 08:20

Maczfit, największy producent cateringu dietetycznego w Polsce, poszerzył zasięg dostaw o Półwysep Helski. Firma chce być alternatywą dla drożyzny w nadmorskich restauracjach.

Drożyzna 2022. Catering rozwiązaniem?

Firma Maczfit poszerzyła zakres dostaw o wakacyjne destynacje. Od 1 czerwca pudełka od Maczfit można odbierać m.in. w Chałupach, Helu, Kuźnicy, Jastarni, Juracie, Pucku czy Władysławowie.

 – Za jednodaniowy obiad w wakacyjnym kurorcie przyjdzie nam płacić w tym roku od 50 zł w górę. Niewiele więcej zapłacimy za aż 5 zbilansowanych i pełnowartościowych posiłków cateringu dietetycznego. Może być to idealne rozwiązanie dla wszystkich, nie tylko tych, którzy z diety pudełkowej korzystają na co dzień  – zachęca Maczfit.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

 –  Wielu z naszych klientów nie chce rezygnować ze zdrowej, zbilansowanej diety w okresie wakacyjnym ani poświęcać czasu na samodzielne gotowanie i zakupy spożywcze, które przy rosnącej inflacji mogą przyprawić o zawrót głowy. Dlatego kolejny rok z rzędu zadecydowaliśmy  o rozszerzeniu zasięgu dostaw o popularne, nadmorskie miejscowości. Co ważne, umożliwiamy wstrzymywanie oraz wznawianie diety w dowolnym momencie, nielimitowane zmiany adresu dostawy, a także diety z wyborem dań z możliwością swobodnego domawiania lub usuwania wybranych posiłków ze swojego jadłospisu – na przykład kolacji czy śniadań – mówi Anna Chylewska, dyrektor operacyjna w firmie Maczfit.

Catering dietetyczny Maczfit przez cały rok realizuje dostawy również do innych, często odwiedzanych przez turystów miast – m.in. do Gdyni, Gdańska, Sopotu, Koszalina, Kołobrzegu, a także Zakopanego, Ostródy oraz Jeleniej Góry.

– Wiele osób stosuje rygorystyczne diety, aby świetnie prezentować się podczas wakacji, zapominając, że odpowiednia i prawidłowo zbilansowana dieta powinna towarzyszyć nam przez całe życie i w każdych okolicznościach. W Maczfit pokazujemy, że zdrowy sposób żywienia to zróżnicowany i smaczny sposób żywienia, który nie wymaga od nas wyrzeczeń i pozwala nam odpowiednio zadbać o nasz organizm – również podczas zasłużonego wypoczynku. Poza tym przy kontynuacji korzystania z diety pudełkowej podczas wakacji mamy pewność, że jakość posiłków nie ucierpi – dodaje Małgorzata Brzezińska, Manager Działu Dietetyki w firmie Maczfit.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz