Partnerzy portalu
Maczfit obchodzi 7. urodziny. Dziś zatrudnia 600 pracowników, w tym aż 55 kucharzy Z okazji 7. urodzin Maczfit prowadzi kampanię promocyjną #GłodniCelebracji, w ramach której zachęca do wspólnej celebracji. Fot. Materiały prasowe

Maczfit obchodzi 7. urodziny. Dziś zatrudnia 600 pracowników, w tym aż 55 kucharzy

Autor: KG/horecatrends Data: 18 maja 2022 13:25

350 tysięcy klientów, blisko 600 pracowników i dowóz do prawie 1800 miast w całym kraju - Maczfit oferujący catering dietetyczny podsumowuje 7 lat działalności.

7 lat temu posiłki Maczfit wyjeżdżały z jednej z warszawskich restauracji, a w kuchni, poza założycielem, pracowali kucharz, dietetyk i osoba obsługująca klientów. Firma początkowo dowoziła jedynie na terenie Warszawy. Zaś zaledwie rok później uruchomiła dostawę w 14 największych, polskich miastach - dzisiaj dociera do konsumentów z blisko 1800 lokalizacji - czytamy w komunikacie prasowym. 

Pd rozpoczęcia działalności Maczfit zaufało 350 000 klientów. Obecnie Maczfit jest częścią znanej Grupy Żabka - największej sieci sklepów spożywczych typu convenience w Europie. Firma zatrudnia blisko 600 pracowników, w tym aż 55 kucharzy, a także cały pion Wsparcia Operacyjnego (a w nim dział Dietetyków, NPD, Dystrybucję, Zaopatrzenie i Biuro Obsługi Klienta).

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Marka nieustannie poszerza swoją działalność - obecnie posiada już cztery siedziby, w tym najnowsze biuro w Wilanowie. Dysponuje także zaawansowaną technologicznie halą produkcyjną o powierzchni prawie 3000 metrów kwadratowych. M.in. dzięki takim możliwościom, brand oferuje już nie tylko trzynaście gotowych diet, ale także dietę z wyborem dań - w ramach której klienci decydują się na 5 z 25 dostępnych dziennie posiłków.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz