Maczfit rozszerza ofertę o usługę Box2Boxhorecatrends.pl - 16 grudnia 2020 16:05


Maczfit rozszerza ofertę Wybór Menu o usługę Box2Box i daje możliwość swobodnego domawiania lub usuwania posiłków ze swojej diety, uzupełniania jej pełnymi witamin MaczShotami czy białkowymi FitCocktailami okołotreningowymi.

W diecie „szytej na miarę” przez Maczfit użytkownicy mogą na bieżąco dodawać i usuwać ze swojej diety posiłki, a także uzupełnić codzienny jadłospis MaczShotem, czy białkowym FitCocktailem okołotreningowym. 

– Maczfit od lat dba o najwyższy komfort klientów. Zdajemy sobie sprawę, że nasi odbiorcy żyją szybko, często się przemieszczają i nie lubią ograniczeń. Po wprowadzeniu Wyboru Menu, wdrożeniu innowacyjnej aplikacji umożliwiającej m.in. zmianę adresu dostawy, jadłospisu czy wstrzymanie diety, nadszedł czas na kolejne udogodnienia. Wychodzimy naprzeciw wszystkim tym, którzy uważają, że catering dietetyczny wyklucza wspólne posiłki w gronie najbliższych. Znaleźliśmy również rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią jeść śniadań czy kolacji. Staramy się w pełni dopasować do swoich klientów nie tylko oferowaną jakością i smakiem, lecz także elastycznością, by móc towarzyszyć im każdego dnia – mówi Maciej Lubiak, właściciel Maczfit.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl