Partnerzy portalu
Maczfit wspiera lokalnych sadowników Firma Maczfit wzbogaciła swój jadłospis symbolicznym jabłkiem/ fot. Shutterstock

Maczfit wspiera lokalnych sadowników

Autor: newseria.pl Data: 29 października 2021 15:12

Maczfit wspiera lokalnych sadowników ramach inicjatywy #WybieramPolskieJabłka. Do każdego zamówienia firma z branży cateringu dietetycznego dołącza jabłko oraz list.

Sytuacja polskich sadowników jest obecnie niezwykle trudna w związku z rosnącymi kosztami produkcji przy jednoczesnej obniżce cen owoców. 

Jabłko i list dla klientów Maczfit 

W związku z tym marka Maczfit w ramach inicjatywy #WybieramPolskieJabłka postanowiła wesprzeć producentów i wzbogaciła swój jadłospis  symbolicznym jabłkiem.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Do upominku dołączono list, w którym firma tłumaczy sytuację sadowników, zachęcając jednocześnie klientów do zakupu jabłek od rodzimych producentów.

"Bardzo cieszymy się z faktu, że grono naszych Klientów nieustannie się powiększa. W natłoku pracy nie możemy jednak zapominać o tych, którzy znajdują się w kryzysie. Kolejny raz udowadniamy, że Maczfit to nie tylko pyszne, zbilansowane posiłki, ale przede wszystkim firma odpowiedzialna społecznie, angażująca się w liczne inicjatywy wspierające potrzebujących. Tym razem są to dostawcy rodzimych produktów" – mówi w rozmowie z serwisem newseria.pl Małgorzata Wierzbicka, dyrektor marketingu i PR marki Maczfit.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz