Partnerzy portalu
McDelivery dociera do Radomia McDelivery w Radomiu dowiezie Uber Eats; fot. shutterstock

McDelivery dociera do Radomia

Autor: horecatrends.pl Data: 20 lutego 2020 17:21

Od 2017 roku McDelivery zrealizowało już 2 mln zamówień z dowozem i stale poszerza zasięg działalności. Od 20 lutego do grona miast objętych usługą McDelivery dołącza Radom.

Aktualnie już 162 lokale McDonald’s w 20 polskich miastach realizują zamówienia z bezpośrednią dostawą do klientów. Teraz również na terenie Radomia można zamawiać jedzenie z oferty McDonald’s z dowozem w dowolne miejsce. Usługa obejmuje wszystkie 7 McDonald's w mieście. Zamówienia będą realizowane za pośrednictwem Uber Eats. Użytkownicy aplikacji mogą wybrać ulubione produkty McDonald’s oraz skorzystać z oferty McCafé.

O wejściu Uber Eats do Radomia pisaliśmy w artykule: Uber Eats szykuje się na wejście do Radomia

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Dostawa wpisuje się w obecne tempo i sposób życia Polaków. Konsumenci oczekują jeszcze większej dostępności ich ulubionych dań i skrócenia czasu dostaw. Dlatego też McDonald’s stale pracuje nad poszerzeniem listy współpracujących dostawców, aby pojawić się w nowych lokalizacjach i dotrzeć do nowych użytkowników. Aktualnie oferty dostaw z sieci McDonald’s są realizowane w Polsce za pośrednictwem partnerów  – Glovo, Pyszne.pl, Uber Eats i Wolt.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz