Partnerzy portalu
Nice To Fit You umożliwi swoim klientom wybór dań w diecie pudełkowej. Czy to będzie rewolucja? Ścieżka zakupowa Select umożliwi wybór już nie diet, ale konkretnych posiłków na 10 dni wprzód. Fot. Materiały prasowe

Nice To Fit You umożliwi swoim klientom wybór dań w diecie pudełkowej. Czy to będzie rewolucja?

Autor: KG/horecatrends Data: 23 czerwca 2022 09:30

Nice To Fit You wprowadza nową ścieżkę zakupową w swojej aplikacji mobilnej. Umożliwi ona wybór już nie diet, ale konkretnych posiłków na 10 dni wprzód. Czy cateringi mogą całkowicie odejść od zamówień opartych na pełnych dietach?

Ścieżka zakupowa Select, którą wprowadza Nice To Fit You pozwala na samodzielny wybór konkretnych posiłków z menu skomponowanego z ponad 40 dań każdego dnia lub domawianie ich do już istniejącej diety z poziomu aplikacji mobilnej. Składanie zamówienia przypomina wybór dań z restauracyjnego menu - czytamy w komunikacie prasowym.

Czy to początek końca tradycyjnej diety pudełkowej?

W tradycyjnej diecie pudełkowej, klient z góry zamawia dietę złożoną z trzech lub pięciu dań. Czy wybór dań oznacza koniec tej formy?

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

- Bynajmniej. Wszystko zależy od tego, czym dla kogo jest wygoda. Dla niektórych będzie to pełne zdanie się na wiarygodną, certyfikowaną markę, zamówienie wybranej diety i niepoświęcanie już tematowi odżywiania zbędnego czasu. A dla innych będzie to opcja codziennych modyfikacji, dodawania posiłków, pełna swoboda wyboru tego, co konkretnie dostanie do jedzenia. Chcemy zapewniać naszym klientom pełne spektrum wyboru i w tym celu powstał Select - mówi Urszula Kupraszewicz, Chief Growth Officer Nice To Fit You.

Klienci chętnie wymieniają posiłki na inne

W czerwcu br. 90 proc. klientów Nice To Fit You chociaż raz skorzystało z opcji samodzielnego wyboru menu, a więc wymiany posiłku pierwotnie przypisanego do ich domyślnej diety.

Jak zwraca uwagę Urszula Kupraszewicz, mocną stroną cateringu dietetycznego jest aspekt zdrowotny. – Przepisy diety pudełkowej opracowywane są nie tylko przez kucharzy, ale też dietetyków. Klient ma pewność, że otrzyma posiłek o dokładnym wyliczeniu kalorycznym, zbilansowany pod kątem wartości odżywczych. I wciąż może wybrać dokładnie to, na co ma ochotę, na dowolny dzień, na przykład specjalną okazję.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz