×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Nice To Fit You z certyfikatem Food Hygiene Control
Nice To Fit You uzyskało certyfikat Food Hygiene Controlfot / facebook.com/ntfypl

Nice To Fit You z certyfikatem Food Hygiene Control

Autor: oprac. JS Data: 14 marca 2022 15:29

Food Hygiene Control to globalny program certyfikacyjny opracowany przez firmę Intertek. Catering dietetyczny Nice To Fit You pozytywnie przeszedł audyt i zdobył to odznaczenie.

Program Food Hygiene Control jest zintegrowanym podejściem w odniesieniu do higieny i bezpieczeństwa żywności, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów obejmujących produkcję żywności z zachowaniem higieny osobistej personelu. Program opiera się na szeregu przyjętych dla branży gastronomicznej norm: Codex Alimentarius, Międzynarodowy Kodeks Postępowania HACCP, Ogólne Zasady Bezpieczeństwa i Higieny Żywności, GMP, FSSC 22000, ISO 9001.

Aby uzyskać odznaczenie Food Hygiene Control, zakład produkcyjny musi pozytywnie przejść wieloetapowy audyt. Wdrożenie programu FHC obejmuje także m.in. szkolenia wszystkich pracowników związanych z obszarami produkcji w zakresie dobrych praktyk produkcyjnych, higienicznych, dotyczących infrastruktury i otoczenia przygotowywania posiłków oraz ogólnie systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności. Nice To Fit You uzyskało złoty, wiążący się z najwyższym wynikiem audytu, znak FHC. Certyfikacja wiążę się także z regularnym powtarzaniem audytów procesu produkcyjnego.

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz