#ORZOdoDOMU: Nowe dania, promocje i zestawy DIYwww.horecatrends.pl - 05 listopada 2020 10:38


W połowie października wszystkie ORZO people-music-nature musiały ponownie zamknąć swoje drzwi dla gości. Restauracje ORZO w Krakowie, Warszawie i Wrocławiu uruchomiły własne ORZO-dostawy, a dania z lokalu w Poznaniu można zamawiać poprzez platformy dowozowe, takie jak Uber Eats czy Glodny.pl.

Goście mogą zamówić klasycznie dania z menu, skorzystać ze świetnych promocji lub przetestować nowy koncept zestawów DIY. ORZO we wszystkich miastach funkcjonują codziennie od 12:00 do 20:00. W ten sposób fani i Goście ORZO mogą wesprzeć ulubioną restaurację w tym trudnym czasie.

Zielone restauracje ORZO wprowadziły również dania w formie do-it-yourself. Przy zamówieniu goście otrzymują wszystkie składniki potrzebne do przygotowania danej pozycji z menu wraz z krótką instrukcją. 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

ORZO przygotowało także wyjątkowe promocje. DRUGA PIZZA W PREZENCIE (taka sama lub tańsza) – promocja obowiązuje w dostawie ORZO (opcja dostępna w Krakowie i Warszawie), w dostawie poprzez platformy i z odbiorem osobistym. DRUGIE DANIE ZA 5 PLN (takie samo lub tańsze) – promocja obowiązuje w dostawie ORZO (opcja dostępna w Krakowie i Warszawie) i z odbiorem osobistym.

{film;18879}