×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Pascal Brodnicki startuje z cateringiem Pascal Box
Pascal Brodnicki startuje z cateringiem Pascal Box; fot. Pascal Box

Pascal Brodnicki startuje z cateringiem Pascal Box

Autor: AW Data: 17 września 2022 19:21 | Aktualizacja: 22 września 2022 15:49

Pascal Brodnicki razem z grupą Food & Friends Polska, której założycielami są Jan i Marek Rogala, wystartował z cateringiem Pascal Box. To pierwszy z zaplanowanych formatów konceptu gastronomicznego Pascal Franchise.

Catering Pascal Box

Pascal Box to pierwszy z zaplanowanych formatów konceptu gastronomicznego Pascal Franchise, który grupa Food & Friends Polska S.A. uruchomiła na podstawie umowy inwestycyjnej zawartej z Pascalem Brodnickim.

Kolejnym projektem po cateringu ma być Pascal Today, czyli małe punkty gastronomiczne, w których będzie można wziąć pudełka do jedzenia lub zjeść na miejscu. Trzeci planowany projekt to Pascal House, czyli restauracja z kuchnią domową, z prostymi przepisami. 

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

 Obecnie Pascal Box oferuje dwie opcja zamówień: dania z karty lub menu #PascalPoleca. Ceny zaczynają się od 1899 złotych miesięcznie. W menu Pascala znajdują się 3 linie potraw: domowo, światowo, energia (potrawy w stylu smart-carb). Diety dostępne są w trzech rozmiarach S (99.90 zł za dzień), M (129.90 zł za dzień) i L (149.90 zł za dzień). 

Catering PascalBox dostarcza do prawie 3000 miejscowości w Polsce.

PascalBox to popisowe przepisy Pascala zgromadzone przez lata pracy szefa kuchni, gospodarza programów kulinarnych i podróżnika. Dzieli się również daniami znanymi z domowej kuchni jego Babci oraz Mamy. W cateringu Pascala jedną z najważniejszych ról odgrywają składniki – zawsze świeże i najwyższej jakości. Jak sam przyznaje. Przyjemność podniebienia potrzebuje braku kompromisów. W podejściu do jakości produktów nie ma skrótów. Piękne przepisy powstają tylko z prawdziwych plonów i przetworów.

PascalBox

W daniach Pascala Brodnickiego sercem smaku są sosy.

Filozofia sosów leży u podstaw kuchni francuskiej. Są smakowym filarem popisowych potraw. W daniach PascalBox pojawiają się sosy znane i zaskakujące, przyjemne i pobudzające, a także domowe i światowe.

PascalBox

Posiłki dostarczane są w najmniejszych możliwych i przyjaznych środowisku eko-pudełkach z pulpy trzcinowej, dzięki czemu zawierają 20 razy mniej sztucznych tworzyw od klasycznych opakowań. Z kolei papierowe torby na pudełka z posiłkami można dalej wykorzystywać do dowolnych domowych celów.

Projekty Pascala Brodnickiego

Pascal Brodnicki zadebiutował w telewizji w 2004 r. programem kulinarnym w TVN ''Pascal: Po prostu gotuj!''. Prowadził też programy ''Pascal Express'' i ''Smakuj świat z Pascalem'' czy „Tak smakuje dziękuję”.  Jest autorem książek kulinarnych.

Pascal Brodnicki od lat promował światową kuchnię domową i inspirował do dobrego jedzenia na co dzień. Zawsze chciał działać na większą skalę i dotrzeć do jak największej liczby domów nie tylko przez "gotowanie na ekranie”, ale też poprzez zapewnienie powszechnej dostępności wygodnego jedzenia #convenientfood. PascalBox to popisowe przepisy Pascala zgromadzone przez lata pracy szefa kuchni, gospodarza programów kulinarnych i podróżnika. Dzieli się również daniami znanymi z domowej kuchni jego Babci oraz Mamy. W cateringu Pascala jedną z najważniejszych ról odgrywają składniki – zawsze świeże i najwyższej jakości. Jak sam przyznaje – Przyjemność podniebienia potrzebuje braku kompromisów. W podejściu do jakości produktów nie ma skrótów. Piękne przepisy powstają tylko z prawdziwych plonów i przetworów.

PascalBox

Zob. wywiad horecatrends.pl z Pascalem Brodnickim: Pascal Brodnicki inwestuje w nowe projekty (wywiad)

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz