×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Paweł Aksamit, CEO Stava w zarządzie Polskiej Organizacji Franczyzodawców
Paweł Aksamit, CEO Stava. Fot. Stava/Facebook

Paweł Aksamit, CEO Stava w zarządzie Polskiej Organizacji Franczyzodawców

Autor: KG/horecatrends Data: 19 lipca 2022 10:15

Paweł Aksamit, współzałożycielem i prezesem zarządu Stava wszedł do zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

''Nasz CEO - Paweł Aksamit - wszedł do zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców - organizacji, której misją jest tworzenie jak najlepszych warunków dla rozwoju franczyzy w kraju'' - poinformowała w poniedziałek (18 lipca) Stava.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Polska Organizacja Franczyzodawców - czym się zajmuje?

Powstała w 2000 r. Misją organizacji jest stworzenie najlepszych warunków dla rozwoju franczyzy w Polsce, zwłaszcza w dziedzinie zagadnień prawnych i finansowych. W ciągu prawie 20 lat istnienia organizacji polski rynek franczyzy wzrósł z 95 do ok. 1 300 marek franczyzowych. Polska Organizacja Franczyzodawców zrzesza sieci franczyzowe, które przestrzegają Europejskiego Kodeksu Etyki Udzielania Franczyzy. Reprezentuje interesy zrzeszonych członków wobec organów władzy i administracji państwowej, samorządowej i na forum międzynarodowym oraz organizuje szkolenia. 

Stava - co to za firma?

Stava istnieje od 2014 r. i specjalizujemy się w profesjonalnym dowozie posiłków z restauracji i zakupów ze sklepów oraz drogerii. Firma ma ponad 50 oddziałów w całej Polsce i otwiera kolejne. Stava realizuje tysiące dostaw dziennie i miliony dowozów rocznie. Jest jednym z kluczowych partnerów m.in. dla McDonald’s, Pizza Hut, Burger King, KFC, Sphinx i North Fish.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz