×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Pick-up point Glovo: dania z festiwalowych Dni Hiszpanii można zamówić do domu
Festiwal promujący różnorodność i bogactwo Hiszpanii zagości w Warszawie od 24 do 26 czerwca. Fot. Materiały prasowe

Pick-up point Glovo: dania z festiwalowych Dni Hiszpanii można zamówić do domu

Autor: Oprac. KG Data: 24 czerwca 2022 12:25

Użytkownicy Glovo w Warszawie mogą zamówić do swoich domów potrawy i produkty z festiwalu “Dni Hiszpanii Tapas & Fiesta”.

Od 24 do 26 czerwca w warszawskiej Hala Gwardii odbywać się będą „Dni Hiszpanii Tapas & Fiesta”.  Użytkownicy aplikacji Glovo, którzy zostaną w domu i nie dotrą do Hali Gwardii będą mogli zamówić wybrane dania z oferty festiwalowej. Dostępne menu znajdzie się w bąblu “Dni Hiszpanii Tapas & Fiesta” w sekcji “Kawa i przekąski” aplikacji Glovo. Co ważne, w jednej dostawie będzie można zamówić produkty od kilku wystawców jednocześnie. 

Glovo sprawdziło już potencjał pick-up pointów podczas niedawnego festiwalu muzycznego - olsztyńskiej Kortowiady na początku czerwca. Tym razem pick-up pointy zadziałają jednak odwrotnie. Zamiast dostarczać jedzenie na teren eventu, będą odpowiedzialne za zbieranie różnych produktów z terenu festiwalu kulinarnego i dostarczanie ich prosto do domów użytkowników - czytamy w komunikacie prasowym.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

- Pick-up point na imprezach masowych to nasz najnowszy pomysł na realizację głównej misji Glovo - zapewnienia mieszkańcom miast łatwego dostępu do wszystkiego, czego potrzebują. Sukces na Kortowiadzie dowodzi, że zamawiający chcą korzystać z tego typu dostaw, dlatego już teraz planujemy kolejne takie rozwiązania. To innowacyjne podejście, które sprawia, że nasi użytkownicy wybierają z coraz szerszej oferty, a nasi partnerzy mogą dotrzeć ze swoim produktem poza granice wydarzenia – mówi Dagmara Grabowiec, Regional Manager Glovo w Polsce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz