Partnerzy portalu
Platforma Glodny.pl została wygaszona. Restauracje dołączają do Wolt Platforma Glodny.pl została wygaszona, a jej dotychczasowi użytkownicy będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnych voucherów promocyjnych przeznaczonych dla nowych klientów Wolt.

Platforma Glodny.pl została wygaszona. Restauracje dołączają do Wolt

Autor: Anna Wrona Data: 17 października 2022 12:17

Wolt rozpoczyna współpracę z Glodny.pl, prowadzącym działalność m.in. w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Gdańsku. Klienci Wolt od 17 października mogą składać zamówienia w restauracjach, które były dotychczas dostępne na Glodny.pl.

W wyniku partnerstwa pomiędzy serwisami, od 17 października restauracje Glodny.pl będą miały możliwość dołączenia do platformy Wolt.

Wolt zamiast Glodny.pl

Platforma Glodny.pl została wygaszona. Strona internetowa Glodny.pl przejęła kolory Wolt. Widnieje też na niej hasło "Zamień Glodny.pl na Wolt".

Jak podaje platforma, dotychczasowi użytkownicy Glodny.pl mogą skorzystać ze specjalnych voucherów promocyjnych przeznaczonych dla nowych klientów Wolt - 45 zł zniżki na pierwsze zamówienia w Wolt (3x 15 zł). Konta użytkowników nie zostały automatycznie przeniesione.

Nowa strona przedstawia też przewagi jednej platformy nad drugą.

Bardzo cieszymy się na dołączenie do platformy Wolt restauracji naszego nowego partnera biznesowego - serwisu Glodny.pl. Jednocześnie bardzo doceniamy wszystko, co udało się zbudować zespołowi Glodny.pl, w szczególności niezwykle silne relacje z restauracjami. Dlatego tym bardziej zależy nam, aby zapewnić nowym restauracjom oraz klientom świetną usługę. Chcąc umożliwić nowym restauratorom silne wsparcie marketingowe, planujemy także atrakcyjne promocje oraz vouchery dla nowych użytkowników

Agata Polityło General Manager w Wolt Polska

 

Zarówno Wolt, jak i Glodny.pl to serwisy wyróżniające się na lokalnym rynku wyjątkową dbałością o relacje z Partnerami oraz zapewniające najwyższą jakość obsługi dla Użytkowników. Jesteśmy przekonani, że to partnerstwo pozwoli nam na dalsze podnoszenie poprzeczki i wyznaczanie standardów. Wszyscy dotychczasowi Użytkownicy serwisu Glodny.pl otrzymali już instrukcje, jak zamawiać z ulubionych restauracji przez aplikację Wolt

Michał Zawiasa, Prezes i CEO Glodny.pl

Historia Glodny.pl 

Glodny.pl to serwis internetowy i aplikacja mobilna umożliwiająca dowóz dań restauracyjnych. Dostawy realizowane są do 6 km od lokalizacji danej restauracji. Glodny.pl wykorzystuje własną flotę samochodową, motocyklową oraz rowerową. Wyróżnia się wieloletnią współpracą z najpopularniejszymi lokalnymi restauracjami oraz obsługą klientów biznesowych. Na rynku Polskim działa od 2017 r., oferując dostawy w Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy i Wrocławiu.

SŁOWA KLUCZOWE

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz