×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Pomocne Pudełko dla Ukrainy
Stowarzyszenie Przedsiębiorców Branży Cateringu Dietetycznego organizuje akcję społeczną Pomocne Pudełko UKRAINA. / fot. materiały prasowe

Pomocne Pudełko dla Ukrainy

Autor: oprac. JS Data: 03 marca 2022 12:41

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Branży Cateringu Dietetycznego organizuje akcję społeczną Pomocne Pudełko UKRAINA. W tym roku InPost dostarczy posiłki z firm cateringu dietetycznego do miejsc tymczasowego zakwaterowania Ukraińców na terenie kraju.

Wystartowała trzecia edycja Pomocnego Pudełka, której celem jest pomoc Ukraińcom, którzy przybyli do Polski.

– W poprzednich edycjach Pomocnego Pudełka pomagaliśmy głównie osobom w kryzysie bezdomności w okresie zimowym. Od kilku dni jesteśmy świadkami wojny w kraju naszych sąsiadów i chcemy pomóc uchodźcom z Ukrainy poprzez transport posiłków przygotowanych przez firmy cateringowe do miejsc, w których zostali tymczasowo rozlokowani przez organizacje pomocowe – mówi Jerzy Bonalski z InPost, Wiceprezes Stowarzyszenia Przedsiębiorców Branży Cateringu Dietetycznego.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

– Zachęcamy firmy z branży cateringu dietetycznego, a także inne podmioty do dołączenia do naszej akcji, a my przewieziemy posiłki do potrzebujących naszym transportem chłodniczym – dodaje.

Pierwsze transporty posiłków z firm cateringowych rozpoczęły się w środę 2 marca, zaś firmy cateringowe mogą zgłaszać swój akces do akcji poprzez wiadomość na adres kontakt@cateringi.com.pl

Nie przegap najważniejszych wiadomości

Horeca Trends - Google News Obserwuj nas w Google News
Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz