Partnerzy portalu
Pyszne.pl, Pajacyk i Polska Akcja Humanitarna we wspólnym projekcie Pyszne.pl, Pajacyk i programy dostępu do żywności Polskiej Akcji Humanitarnej łączą siły / fot. materiały prasowe

Pyszne.pl, Pajacyk i Polska Akcja Humanitarna we wspólnym projekcie

Autor: horecatrends.pl/informacja prasowa Data: 17 grudnia 2020 16:15

Pyszne.pl i Polska Akcja Humanitarna ruszają z zimową akcją mającą na celu niesienie pomocy i zapewnienie posiłków najbardziej potrzebującym.

Od każdego zamówienia złożonego 19 grudnia Pyszne.pl przekaże 2 zł dla programu Pajacyk oraz innych programów dostępu do żywności PAH. Inicjatywa ta pozwala każdemu na czynny udział w akcji charytatywnej bez wychodzenia z domu, łącząc pyszne jedzenie z pomaganiem.

- Jesteśmy serwisem do zamawiania jedzenia online, wszystko u nas kręci się wokół tematu jedzenia, dlatego też - szczególnie w tym wyjątkowym, świątecznym czasie -  chcemy pomóc tym, dla których zakup podstawowego posiłku jest wyzwaniem. Dzięki tej akcji mamy nadzieję zasponsorować przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy posiłków we współpracy z Pajacykiem i PAH - mówi Katarzyna Makowska, odpowiedzialna za marketing Pyszne.pl.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Firma Just Eat Takeaway, której częścią jest platforma Pyszne.pl, w swej akcji nie ogranicza się tylko do Polski. W kampanii świątecznej pomocy udział weźmie bowiem 17 krajów, a łączny dochód zostanie przekazany na konto wybranych fundacji charytatywnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz