Partnerzy portalu
Pyszne.pl udostępnia płatności odroczone Po potwierdzeniu płatności, klient ma 30 dni na uregulowanie należności wobec Twisto/ fot. mat. pras.

Pyszne.pl udostępnia płatności odroczone

Autor: horecatrends.pl Data: 12 października 2021 12:14

Użytkownicy Pyszne.pl mogą zapłacić z Twisto | PayU Płacę później. Klienci będą mogli uregulować należność za zamówienie złożone online w okresie 30 dni bez dodatkowych kosztów.

- Obserwujemy zmiany preferencji współczesnych konsumentów. Naszym priorytetem jest zapewnienie użytkownikom największego wyboru restauracji oraz wygody w postaci metod płatności odpowiadających ich potrzebom. Cieszymy się, że możemy zaoferować innowacyjne rozwiązanie, jakim jest odroczona płatność. Oznacza to dodatkową wartość zarówno dla klientów, jak i restauracji partnerskich – mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

Na wdrożenie płatności odroczonych od Twisto wcześniej zdecydowały się sieć restauracji Pizza Hut oraz sieć supermarketów PoloMarket.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Jak zapłacić później z Twisto?

Zamawiający, po złożeniu zamówienia, jako metodę płatności wybiera PayU, a następnie Twisto | PayU Płacę Później.  Twisto sprawdza wiarygodność kredytową kupującego i potwierdza możliwość dokonania zapłaty. Po potwierdzeniu płatności, klient ma 30 dni na uregulowanie należności wobec Twisto bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli kupujący zdecyduje się dodatkowo na rejestrację w Twisto, zyskuje miesięczny limit wydatków, możliwość ich przesunięcia o kolejne miesiące lub rozłożenia na raty.  

Rośnie popularność płatności odroczonych

Popularność płatności odroczonych rośnie na całym świecie – w ciągu dwóch lat globalna wartość wydatków dokonanych w ramach tej metody płatności wzrosła o ponad 300 proc. W Polsce płatności kup teraz, zapłać później oferuje ponad 30 proc. największych merchantów. Twisto, lider płatności odroczonych w regionie CEE, systematycznie powiększa sieć sklepów partnerskich.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz

komentarze

  • Kamil

    Mam konto na Twisto, i zazwyczaj płacę w ten sposób za większe zakupy. To bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie dla pilnych a nieprzewidzianych wydatków. Ale skoro można teraz zapłacić nawet za pizze, to znaczy, że takie odroczone płatności są coraz bardziej popularne i jest na nie zapotrzebowanie, nawet przy małych zakupach. Ciekawa opcja.
  • Jele

    Bardzo podoba mi się ta informacja :) Cieszę się, że Twisto się rozwija, bo moim zdaniem mają najciekawszą ofertę jeśli chodzi o firmy, które oferują płatności odroczone.