Partnerzy portalu
Pyszne.pl uruchamia w Poznaniu usługę darmowej dostawy jedzenia fot. materiały prasowe

Pyszne.pl uruchamia w Poznaniu usługę darmowej dostawy jedzenia

Autor: Horecatrends.pl Data: 04 lipca 2019 15:44

Serwis do zamawiania jedzenia Pyszne.pl uruchamia w Poznaniu usługę darmowej dostawy jedzenia. Pomarańczowa flota kurierów na rowerach elektrycznych będzie realizować błyskawiczne dostawy z wielu nowych restauracji, które korzystać będą z tej usługi. Lokale, takie jak Tapasta, MO.BAR, czy Frontiera dołączą do szerokiej oferty restauracji dostępnych online.

Aby zapewnić możliwość zamawiania z restauracji, które aktualnie nie dysponują własnymi dostawcami, Pyszne.pl zapewnia dedykowany zespół kurierów. Rozwiązując problem braku dostawców, udało się pozyskać do współpracy wiele nowych, atrakcyjnych restauracji.

Dzięki temu klienci nie tylko będą mieli dostęp do bardziej zróżnicowanej oferty jedzenia, ale także szybszy, przyjazny dla środowiska sposób dostawy. Do jego zalet należą również brak dodatkowych opłat i możliwość śledzenia zamówienia na żywo.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

- Naszym priorytetem jest dostarczenie klientom pełnej oferty restauracji w danym mieście. Dzięki nowej usłudze nasi użytkownicy z Poznania mają teraz dostęp do menu najpopularniejszych restauracji w mieście, które do tej pory nie oferowały własnych dostaw. Przyłączenie się do Pyszne.pl pomaga restauracjom w zwiększeniu świadomości swojej marki, dotarciu do nowej grupy klientów oraz znaczącym zwiększeniu własnych obrotów - w szczególności w godzinach, gdy ruch w lokalach jest mniejszy - mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający serwisu. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz