×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Pyszne zafunduje rok jedzenia za darmo
Głosujący mogą wygrać atrakcyjną nagrodę - “jedzenie za darmo” przez cały rok. Fot. Pyszne

Pyszne zafunduje rok jedzenia za darmo

Autor: Oprac. KG Data: 22 grudnia 2021 16:10 | Aktualizacja: 22 grudnia 2021 16:11

Na platformie pyszne.pl trwa głosowanie na najpopularniejsze restauracje. Klienci zamawiający w serwisie mogą zagłosować na swoich faworytów i wygrać jedzenie wraz z dostawą, przez cały rok, za darmo.

Pyszne.pl Awards nagradza najwyżej oceniane restauracje w kategoriach: Restauracja Roku, Najlepsza Restauracja w Województwie, Debiut Roku, Sieć Roku,  Inicjatywy Proekologiczne, Social Media Ninja, Kuchnia Polska, Włoska Uczta, Orient Express, Wege Fenomen, Amerykański Sen i Bliskowschodnie odkrycie.

Restauracja roku i nagrody dla lokalnych laureatów

Nagrody są przyznawane w wielu kategoriach, co zwiększa szanse restauracji na wygraną. Najważniejsza - Restauracja Roku trafi do ogólnokrajowego zwycięzcy, kolejne wyróżnienia zostaną wręczone lokalnym laureatom.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Wśród kryteriów branych pod uwagę w trakcie nominowania restauracji do trofeów Pyszne znalazły się: wskaźnik dostępności restauracji, liczba zamówienia na dzień, liczba unikalnych klientów oraz wskaźnik lojalności klientów oraz jakość ich opinii.

Jedzenie za darmo przez okrągły rok

Głosujący mogą wygrać atrakcyjną nagrodę - ''jedzenie za darmo'' przez cały rok, w postaci cotygodniowego kodu rabatowego o wartości 500 zł - informuje Pyszne.pl.

Na restauracyjnych mistrzów smaku można głosować do 31 grudnia. W każdej kategorii można zagłosować raz. Wystarczy wybrać ulubioną restaurację, odpowiedzieć na jedno pytanie i kliknąć głosuj. Nagrodzone statuetkami restauracje zostaną wyeksponowane w serwisie przez rok i  otrzymają pakiet kuponów rabatowych dla klientów. Pełna lista zwycięzców zostanie ogłoszona w styczniu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz