Partnerzy portalu
Rebel Tang: Paula Bagińska będzie współpracować z marketplace’ami. Pracowała m.in. w Sfinksie Paula Bagińska dołączyła do zespołu operacyjnego w Rebel Tang./fot. materiały prasowe

Rebel Tang: Paula Bagińska będzie współpracować z marketplace’ami. Pracowała m.in. w Sfinksie

Autor: MB Data: 26 września 2022 13:57

Paula Bagińska została Operations Managerką w firmie food-tech Rebel Tang. Będzie odpowiedzialna za realizację projektów wewnątrz organizacji oraz współpracę z marketplace’ami.

Paula Bagińska nową Operations Managerką w Rebel Tang

"Chcę wykorzystać swoje doświadczenie z obszaru jakości, audytu oraz rozwoju wirtualnych brandów do stałego zwiększania konwersji oraz budowania food experience dla klientów wirtualnych restauracji należących do Rebel Tang ”- Paula Bagińska.

Paula Bagińska doświadczenie zawodowe zdobyła w ogólnopolskiej sieci restauracji Sfinks Polska. Była członkiem zespołu odpowiedzialnego za wdrożenie nowego kanału delivery opartego na współpracy z zewnętrznymi agregatorami. Brała udział w tworzeniu i wdrażaniu wewnętrznej platformy do zamawiania jedzenia dla sieci restauracji. Kreatorka wirtualnej marki The Burgers oraz wielu innych

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

“Paula wpisuje się w przyjętą strategię firmy, interesuje nas stały wzrost i polepszanie swoich usług. Chcemy żeby Rebel Tang był pierwszym wyborem dla wszystkich restauratorów w Polsce ” – mówi Aleksander Pałka, COO spółki Rebel Tang .

Co to jest Rebel Tang

Rebel Tang to firma food-tech (food & technology), która tworzy wirtualne restauracje funkcjonujące tylko w formie dostaw do klienta. Koncepcja biznesowa jest oparta na technologicznej usłudze uzupełniającej biznes restauracyjny, pozwalająca na uruchomienie dodatkowego źródła przychodu w każdej kuchni. Dzięki temu właściciele restauracji mogą wykorzystywać posiadane zasoby, bez dodatkowych inwestycji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz