×

Subskrybuj newsletter
horecatrends.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Partnerzy portalu
Rebel Tang pozyskał 2 mln. Firma szuka nowych partnerów
Marek Cynowski, CEO Rebel Tang

Rebel Tang pozyskał 2 mln. Firma szuka nowych partnerów

Autor: Anna Wrona Data: 27 czerwca 2022 16:47 | Aktualizacja: 27 czerwca 2022 16:50

Rebel Tang pozyskał kolejne fundusze w wysokości 2 mln złotych w ramach rundy inwestycyjnej. W produkt startupu uwierzył fundusz Freya Capital, który dołączył do wcześniejszego inwestora, Moliera2. Fundusz docelowo planuje zainwestować w spółkę do 4 mln zł.

Rebel Tang wkracza w kolejną fazę rozwoju

Rebel Tang dokonał ponad dwukrotnego wzrostu rok do roku. Firma na początku 2022 roku stworzyła pierwszą w Polsce sieć wirtualnych restauracji wraz z influencerem Karolem Gązwą “Blowkiem”.

- Od samego początku Rebel Tang cieszy się zainteresowaniem nie tylko klientów, ale i kolejnych restauratorów. Dzięki temu sprzedaż rok do roku stale rośnie i w 2022 roku ma przekroczyć 5 000 000 zł. Nasze cele są bardzo ambitne: budujemy największą sieć wirtualnych restauracji w Polsce i regionie. Rebel Tang wkracza w kolejną fazę rozwoju i ekspansji mając silne zaplecze kapitałowe i znakomitych inwestorów po swojej stronie – mówi Marek Cynowski, CEO Rebel Tang.

Szukasz magazynu do wynajęcia. Zobacz ogłoszenia na PropertyStock.pl

Rebel Tang: Plany

Plany firmy zakładają intensywny wzrost sprzedaży w najbliższych miesiącach i dynamiczne zdobywanie nowych partnerów w całej Polsce.

W produkt warszawskiego startupu uwierzył fundusz Freya Capital, który dołączył do wcześniejszego inwestora, Moliera2 (Modern Commerce).

- Uważamy, że Rebel Tang to przede wszystkim wspaniały i dynamiczny zespół, który jest w stanie zrealizować swoją wizję. Widzimy ogromny potencjał w rozwoju wirtualnych brandów restauracyjnych i własnej technologii, którą firma już posiada i planuje stale rozwijać - powiedział Jan Grochowicz, Partner Zarządzający Freya Capital.

Fundusz docelowo planuje zainwestować w spółkę do 4 mln zł.
 

Podobał się artykuł? Podziel się!

dodaj komentarz